המתמודדים 
קרן וערן גלסנר – הליצנים 

קרן וערן גלסנר – הליצנים

 
המתמודדים |
 

האחים הליצנים הבינו שאי אפשר לעשות הוקוס פוקוס כדי לרזות והם מגיעים לעונה החדשה כדי להחזיר את השמחה לחיים ולנסות לרדת ובגדול

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגמר הגדול

 

קרן היא המנצחת של לרדת בגדול עונה הזוגות.

מתחילת העונה, קרן ירדה 71.8 ק"ג. צפו בשקילת הגמר של קרן:

 

מתחילת העונה, ערן ירד 57.9 ק"ג. צפו בשקילת הגמר של ערן:

 
 

 

חצי הגמר- שבוע 18 באחוזה

 

לארה מלר, קרן גלסנר, אפרת גבאי וליאב רוזנברג הם ארבעת המתמודדים שעלו לחצי הגמר של לרדת בגדול. בשבוע האחרון באחוזה הם התעמתו עם המשקל הקודם שלהם, בצעו שוב את אימון הכושר הראשון שעשו באחוזה לפני שלושה חודשים, התמודדו במשימה בה הם נדרשו לקבור את משקלם הקודם בדמות קוביות בטון, וערכו מסיבת פרידה נוגעת ללב, בה הם הודו ונפרדו מהמאמנים אורלי הופמן בר ונדב אמירסון. בשקילה האחרונה באחוזה עלו המתמודדים על המשקל, קרן ירדה 2.8 ק"ג והיום היא שוקלת 95.5 קילו בלבד. אפרת גבאי הייתה היורדת בגדול של השבוע וזכתה לעלות אוטומטית לגמר. במעמד ההדחה ליאב, קרן ולארה ניצבו זה מול זה, אבל אז החליט ליאב לבגוד בברית ובחברות שלו עם לארה והצביעה נגדה. לארה לא נשארה חייבת, וליאב הוא המתמודד האחרון שהודח המאחוזה, רגע אחד לפני הגמר.

 

 

שבוע 17 בוילה

 

המתמודדים עדיין נמצאים בלב תל אביב, ומסיימים את משימת הים הקשה - לארה מלר ואפרת גבאי מתחרות ראש בראש, עד שלארה גוברת על אפרת ומנצחת במשימה. כפרס יוצאים לארה, ליאב רוזנברג וקרן גלסנר למועדון תל אביבי, כשבזמן שהם מתכוננים ליציאה, מרגישים יונתן גוילי ואפרת גבאי נטושים, וכותבים להם שיר מיוחד עם המילה "שימותו". במועדון התל אביבי לארה מאבדת את הראש ושותה עד שכרות מוחלטת. בבוקר שלמחרת הולכים המתמודדים לים, אחרי שנים שלא ביקרו שם, ומתמודדים עם המראה בבגד ים. בהמשך, נשלחים המתמודדים להתחרות בתחרות הספורטיבית המאתגרת מכולם - טריאתלון של לרדת בגדול, בה הם שוחים, רצים ורוכבים על אופניים. לארה לוקחת את המשימה הקשה וזוכה בכרטיס כניסה אוטומטי לחצי הגמר. בשקילה הדרמטית ירדה 2.7 וכיום הוא שוקלת 98.3. יונתן גוילי וליאב רוזנברג ירדו מתחת לקו הצהוב, והועמדו להדחה. בהדחה ניצלה אפרת גבאי את ההזדמנות, ונקמה ביונתן, כשהיא מצביעה נגדו למרות הברית בניהם. יונתן הודח מהאחוזה ונשלח הביתה.

 

שבוע 16 באחוזה

 

המתמודדים יוצאים לבלות שבוע בלב תל אביב, כחלק מההסתגלות לחיים האמיתיים שמחוץ לאחוזה. הם יוצאים לעשות קניות בסופר מרקט, ונשלחים לעבודת כפיים מעייפת - ברחיצת מכוניות ובמלצרות וניקיון מסעדה. אחר-כך מגיעים המתמודדים לחדר כושר תל אביבי, ומבצעים אימון שלם לגמרי לבדם. אחרי הצהריים אפרת גבאי לוקחת את יונתן גוילי לשיחה נוקבת אחרי שיונתן הצביע נגד כפיר קורן בשבוע שעבר, הצבעה שגרמה להדחתו של כפיר. גם לארה מלר מושיבה את ליאב רוזנברג לשיחת נזיפה ומבקשת ממנו להפסיק לריב עם כולם, אולם ליאב מסרב לשמוע להצעתה. במשימת הגדולה המתמודדים צריכים לקלוע לסל של המתמודדים האחרים, כשהם נמצאים בתוך הים. העימות בין הברית של יונתן ואפרת מול הברית של ליאב, קרן ולארה הולך ומחריף.

 

שבוע 15 באחוזה

 

המתמודדים נדרשו לפתוח בקמפיין ציבורי להעלאת המודעות למלחמה בהשמנה, כשבמוקד עמד המחוז השמן ביותר בארץ- העיר חיפה. המתמודדים עלו למשכנו של ראש עיריית חיפה, יונה יהב, ופרסו בפניו את תוכניתם. הם הציבו ברחובות חיפה שלטים ומשקל, ועצרו עוברים ושבים, כדי שישקלו ויתחילו לשמור על הבריאות. קרן גלסנר וכפיר קורן התראיינו ברדיו חיפה, וסיפרו על תהליך ההרזיה שהם עוברים. במשימה נדרשו המתמודדים לאסוף כמה שיותר אנשים לאימון כושר המוני, בניצוחם של המאמנים אורלי הופמן בר ונדב מאירסון. בשקילה הדרמטית, קרן ירדה 0.5 ק"ג.  כזוכה במשימה נתן ליאב רוזנברג לכפיר קורן 3 מדליות של חצי קילו, שהכבידו עליו בשקילה, וגרמו לו לרדת מתחת לקו הצהוב יחד עם קרן גלסנר. במעמד ההדחה ניצבו כפיר וקרן ראש בראש, ולבסוף כפיר קורן הודח בשנית מהאחוזה.

 

 שבוע ארבע עשרה באחוזה

 

המתמודדים עברו מייקאובר לקראת הלוק החדש שלהם: פגשו סטייליסטים מקצועיים משנקר שהכינו עבורם בגדים חדשים, עברו אצל מעצבי שיער ואיפור, ולמדו לצעוד על מסלול דוגמנות. בשיא- עלו המתמודדים על המסלול והציגו תצוגת אופנה ראוותנית לעיניהם של המשפחות שלהם. אחרי התצוגה המרגשת, פגשו המתמודדים את המשפחות, וישבו לשיחה כנה ואמיתית. בשיחה של לארה עם אמה קיוותה לארה למצוא אצלה מילות עידוד, אך נתקלה בקיר אטום. בשקילה הדרמטית ירדה קרן 4 ק"ג. במעמד ההדחה ניצבו אפרת גבאי ואסתר חיות זו מול זו. לפתע שלף יונתן טבעת והציע לאסתר נישואין. אולם ההצעה המרגשת לא עזרה, ואסתר הודחה מהאחוזה.  

שבוע ארבע עשרה באחוזה

 
לחצו על התמונה כדי לצפות בשקילה של ערן
 לחצו על התמונה כדי לצפות בשקילה של ערן   

שבוע שלושה עשר באחוזה

 

כל המודחים מתחילת העונה חזרו לשקילה אחת גורלית, שתכריע מי ירד הכי הרבה במשקל- ויזכה לחזור לאחוזה להזדמנות שנייה. אחרי שעלו כולם על המשקל, נבחר כפיר קורן ליורד בגדול מתחילת העונה, ועשה את דרכו חזרה לאחוזה. ערן ירד מתחילת העונה 27.5 ק"ג. צפו עכשיו בשקילה הגורלית שלו

 

שבוע שניים עשר באחוזה

 

קבוצת השחורים וקבוצת הכחולים התפרקו, וכל מתמודד נשאר לשרוד לבדו במשחק. המתמודדים נדרשו לבחור בין המאמנת אורלי הופמן בר לבין המאמן נדב מאירסון, וההתלבטות הייתה קשה מאוד, כשאפרת גבאי ניסתה לתעתע במתמודדים וליצור לעצמה את קבוצת חלומותיה. בפעם הראשונה מאז הכניסה לאחוזה נחשפו המתמודדים לדרך הארוכה שעשו, והתייצבו מול דמויות מקרטון של עצמם בגודל טבעי ובמשקל המקורי. במשימה הבלתי אפשרית, היו צריכים להתחרות במירוץ המכוניות של לרדת בגדול, ולסחוב מכונית במשקל שני טון. באימון לפני השקילה התפרקו אסתר חיות ואפרת גבאי- אסתר הרגישה כאאוטסיידרית ואפרת הייתה בשביזות יום א'. בשקילה נכנסו המתמודדים להלם, כשהתוצאות היו נמוכות מאוד, והירידה במשקל נעצרה אצל רובם אבל במקרה של קרן היא עלתה 0.3 ק"ג, אולם בתום השקילה חיכתה למתמודדים הפתעה, ובמקום הדחה, יחזור בשבוע הבא אחד מהמתמודדים שהודחו חזרה לאחוזה.

 

שבוע אחד עשר באחוזה

 

שבוע אחד עשר באחוזה מתחיל במשבר גדול של הקבוצה הכחולה, אחרי העזיבה של כפיר בשבוע שעבר. אולם המתמודדים צריכים לצאת מהר מההלם, ונשלחים למשימת המסעדות- בה הם צריכים להכין מנה בריאותית ולמכור אותה לכמה שיותר אנשים. בזכות השף יונתן גוילי, זוכים הכחולים בשייט תענוגות על יאכטה, ומתרגלים לחיים הטובים. הקבוצה השחורה, לעומת זאת, נשלחת לנקות את האחוזה, אך בעייני ליאב רוזנברג זה לא מוצא חן והוא מחליט למרוד. בשקילה המותחת של השבוע קרן ירדה-4.9  ק"ג ומשקלה עומד על 105.2 ק"ג. הקבוצה השחורה היא זו שנשלחת למעמד ההדחה, ולאחר הרבה התלבטויות ודמעות מחליטה להחזיר את פישל הביתה, היישר לזרועותיה של מלכי.

 

 

שבוע עשירי באחוזה

 

השבוע העשירי באחוזה מוקדש כולו להכנות לקראת הגמר של תחרות הריקודים של לרדת בגדול. לארה נשברת באמצע, אך ליאב מצליח לשכנע אותה לחזור לחזרות. לפני ההופעה, נכנסים המתמודדים לחדר איפור והלבשה ונכנסים לדמויות הריקוד. קלוד דדיה נפגש עם השופטים עידו תדמור ואונה הולברוק, ועידו תדמור מתוודה על עברו כילד שמן. בשיא ההתרגשות ומתח, עולה הקבוצה הכחולה לבמה, ומבצעת ריקוד היפ-הופ איכותי. הקבוצה השחורה לא נותרת מאחור, ונותנת פייט רציני בריקוד פאנק סוחף. אבל בתחרות כמו בתחרות, הקבוצה השחורה גורפת את מירב הקולות, ומקבלת יתרוון משמעותי בשקילה. בשקילת הדו קרב בין מתמודד שחור למתמודד כחול ירדה קרן 1.9 קילו. הקבוצה הכחולה שהפסידה גם בשקילה, הייתה צריכה להדיח את אחד מחבריה. אולם אלו לא הצליחו להגיע להסכמה, וההכרעה עברה לידי הקבוצה השחורה, שהחליטה לשלוח את המתמודד החזק ביותר הביתה, וכפיר הודח מהמשחק

 

 שבוע תשיעי באחוזה

 

השבוע התשיעי באחוזה התחיל בטוויסט מפתיע- המתמודדים עולים על בגדי ריקוד ומתחילים ללמוד לרקוד. השבוע המלחיץ והנוצץ התחיל בשיחת היכרות כנה ומרגשת בין הכוריאוגרף קלוד דדיה למתמודדים, בה צפו ועלו טראומות ילדות ישנות של המתמודדים. קרן סיפרה שהפסיקה לרקוד בגיל הנעורים בגלל העודף משקל, ואסתר נזכרה בהוריה שלא באו לראות אותה מופיעה. הקבוצות החלו בחזרות האינטנסיביות, במהלכן אפרת נשברה והחליטה שהיא לא רוקדת. לבסוף קלוד הצליח לשכנע אותה לחזור למשימה, והיא התגייסה למען הקבוצה. פישל, שמעולם לא רקד בחייו, התאהב בליידי גאגא ובריקוד, ולא רצה להפסיק לרקוד. גם יונתן למד כמה קשה המקצוע, ונפל על הישבן לא פעם אחת. אורח מפתיע הגיע לאחוזה כדי לדבר עם המתמודדים על החיים שאחרי התוכנית- מוטי חטואשוולי הגדול, שגם העביר להם אימון קיקבוקסינג. בסיום התחרו שתי הקבוצות זו בזו, הכחולים עלו לבמה ראשונים ונתנו שואו, וגם השחורים נתנו פייט רציני. עכשיו רק נותר לנו לחכות לגמר בשבוע הבא. בהצלחה!

 

 שבוע שמיני באחוזה

 

נפתח בויכוח קשה בקבוצת הכחולים: מלכי מואשמת שהיא חפרפרת. המאמנים מחליטים להעביר אותה לקבוצה השחורה, שמקבלת אותה בשמחה. הכחולים לעומת זאת זועמים מהאקט ופותחים חזית נגד נדב. במשימה הקבוצתית היו צריכים המתמודדים לשחק בכדורסל נוסח לרדת בגדול, ולהרים את הקלע באוויר. לאורך המשימה הובילה הקבוצה הכחולה, אך לבסוף עקפו אותה השחורים וניצחו את המשימה. במהלך השבוע ליאב הרגיש שהוא לא מקובל בקבוצה שלו, והחליט לחזור לצבע הכתום. לבסוף אורלי שיכנעה אותו לחזור לשחורים והאימונים המשיכו כסדרם. בשקילה ירדה קרן 3.1 ק"ג. בסיום השקילה הקבוצה השחורה היא זו שהייתה צריכה להחליט על מועמדים להדחה. בהדחה דרמטית עמדו ליאב ומלכי ראש בראש, כשלבסוף מלכי היא זו שהודחה מהמשחק, ונאלצה לעזוב את המשחק ואת פישל.

 

 

שבוע שביעי באחוזה

 

בתחילת השבוע חוקי המשחק משתנים: הזוגות מתחלקים לשתי קבוצות של שחורים מול כחולים. מלכי ופישל הם הזוג היחיד שנאלץ להתפצל, והם מגיבים באופן קשה. המשימה הקשה ביותר עומדת על הפרק, והמתמודדים נדרשים לדווש על אופניים במשך 24 שעות רצופות. השרירים התפוסים, הזיעה, הכאבים והעייפות נותנים את אותותיהם. בשקילה הדרמטית ירד ערן 0.9 ק"ג וקרן ירדה 0.6 ק"ג. בעקבות ההפסדה של קבוצתו השחורה מחליט ערן להדיח את עצמו, ולקבוצתו לא נותר אלא לשלוח אותו חזרה הביתה.

 

ערן הודח בפרק השביעי של עונת הזוגות, רוצים לראות איפה הוא היום?

ערן גלסנר היום
 ערן גלסנר היום   

ערן: "הוקוס פוקוס לא מספיק כדי לעשות שינוי"

ערן גאה בהישגיו בעקבות התוכנית: "כשנכנסתי לחווה יכולתי ללכת אולי קילומטר, והיום אני רץ 10 קילומטר" • וגם - האם ערן יצליח שוב לרכוב על החד אופן?

 

 

שבוע שישי באחוזה

 

הרומן החדש בין מיה לליאב עולה מדרגה, והיחסים לא נשמרים יותר בסוד. הגעגועים לבית מתחילים לתת את אותותיהם אצל המתמודדים, והם מקבלים מסר מיוחד מהבית. במשימה מיוחדת של חיפוש תיבה בתוך ערמת חול זוכים קרן וערן, אבל הם מוותרים על הפרס ומעניקים לאפרת וכפיר ביקור בבית אצל המשפחה והילדים. בשקילה הדרמטית יורדת קרן 2 ק"ג וערן יורד 3.1 ק"ג. לבסוף, אל מתחת לקו הצהוב מגיעות לארה ומיה, ובהדחה הכואבת שולחים המתמודדים את מיה חזרה הביתה. ליאב ולארה נשארים להתמודד עם חסרונה.

 

 

שבוע חמישי באחוזה

 

לאחר העזיבה של ענבל בשבוע שעבר, צוותו רותם וליאב, שנותר גם הוא ללא בן זוג, יחד. כבר בתחילת השבוע הודיעה ציפי למתמודדים שמעתה ההדחות יהיו של יחידים ולא בזוגות. החשד שעלה בשבוע שעבר בנוגע לשקילה של ערן וקרן הלוליינים עלה מדרגה ובאחוזה החלה דרמה סוערת, שבסופה אירגן המאמן נדב סולחה בינו ובין קרן וערן. במשימה מלאת פיתויים היו צריכים המתמודדים לא להיכנע למטעמי השוקולד החם שהונחו לפניהם, וכולם עמדו בזה בהצלחה. זהו היה שבוע קשה במיוחד עבור מלכי שהבינה שאחרי התחרות אין לה ולפישל לאן לחזור. בשקילה המותחת ירד ערן 7 ק"ג וקרן ירדה 8.3 ק"ג. בסופה של השקילה, השניים שעמדו להדחה היו ליאב ורותם. בהדחה המרגשת, רותם וליאב היו נחושים להישאר באחוזה, אך ברוב קולות הודח רותם מהמשחק וחזר הביתה.

 

שבוע רביעי באחוזה

 

בחלק הראשון של המסע הוביל ערן את קבוצתו לניצחון, ולכן המשיכו השניים גם ליום השני של המסע. בקו הגמר, נלחמו קרן וערן ראש בראש עם ליאב ופישל על חסינות, ולבסוף ניצחו. בשקילה השבועית נוצרה דרמה גדולה, כשהתגלה כי קרן וערן עלו במשקל, והם נחשדו על-ידי המאמנים בזיוף. בגלל החסינות השניים ניצלו ממועמדות להדחה, ולבסוף בהדחה הגורלית רווית והדר הן אלו שהודחו מהמשחק.

 

 

 

שבוע שלישי באחוזה

 

השבוע התחיל בחיזוק האגו לזוג הירוק, כאשר פישל בחר בקרן וערן ראשונים לקבוצתו במסע השטח ("הם זוג עוצמתי"). במשימת סולם החבלים תפס ערן פיקוד וייצב את הסולם עבור יתר המתמודדים, מה שהקשה עליו כאשר טיפס לבסוף בעצמו, אך הוא בכל זאת הצליח לסיים מהר והוביל את קבוצתו להתחיל את המסע ראשונה. במשימת הכדור, לאחר מספר נסיונות כושלים, איבד ערן את עשתונותיו. רק לאחר שהגיעה הקבוצה המתחרה הוא החל להתאושש, חזר להובלת הקבוצה, וסחף אותה לניצחון.

 

השבוע השני באחוזה

 

את השבוע השני מתחילים ערן וקרן עם ההודעה המפתיעה של ציפי למתמודדים, שעליהם להוריד לפחות שלושה אחוזים ממשקל גופם השבוע. המתח מדרבן את האחים להתאמן קשה וחזק. במשימה השבועית, ערן וקרן נאבקים ומצליחים להגיע ראשונים, לנצח את המשימה, להקנות לעצמם יתרון גדול בשקילה, והופכים לזוג החזק באחוזה. בשקילה המותחת מפתיעים קרן וערן כאשר הם יורדים יחד 9.3 קילוגרמים, ומבטיחים לעצמם את מקומם באחוזה גם בשבוע הבא.

 

השבוע הראשון באחוזה

 

קרן וערן האחים הלוליינים הגיעו בשבוע הראשון של עונת הזוגות על תקן הליצנים, ושיתפו את המתמודדים האחרים בקשיים כפרפורמרים במשקל כבד. בשקילה ההתחלתית נשקל ערן במשקל 150.8 ק"ג , ויחד עם קרן אחותו שמשקלה 133.1 ק"ג הם הגיעו למשקל זוגי של 283.9 ק"ג. במשימה הזוגית, הם החליטו לתת הכל ולהשתמש בריקוד סלסה שידרבן אותם. הם ניהלו קרב צמוד מאוד על המקום הראשון עם אפרת וכפיר, שעקפו אותם בשניה האחרונה. למרות שלא ניצחו, שמרו קרן וערן על רוח ספורטיבית  וידעו לפרגן לאפרת וכפיר על הניצחון. בשקילה הראשונה של הפרק, אמר ערן שהוא נתן את ה100% שלו והוא עומד מאחורי כל תוצאה שתופיע. למזלו גילה שירד משקל מרשים של 6.9 ק"ג, בזמן שגם קרן הרשימה והורידה 5.7 ק"ג-  הירידה הגדולה ביותר בקרב הבנות. בהדחה המותחת בחרו להדיח את אוראל ואודי.

 

קרן וערן הם אחים שמופיעים יחד מגיל צעיר במופעי לוליינות וקוסמות. כשהם על הבמה הם מרגישים לא ייצוגיים, ומתקשים לבצע תרגילים שהצליחו בעבר. ערן היה בעברו אתלט ואלוף הארץ בשיט קיאקים. קרן בחורה ביישנית ללא חיי חברה. ערן עצר את חייו והגיע איתה לתכנית כדי לסייע לה לרדת במשקל, להקים משפחה ולהיות מאושרת. בין השניים יחסים קרובים של כנות ודאגה הדדית.

 

קרן מספרת על עצמה שהיא "הליצנית העצובה"- מציגה חזות שמחה וחברותית, אבל כואבת ובודדה מאוד בפנים. היא רווקה וחסרת ביטחון בכל הנוגע לגברים. כיום היא מעלה מופעים כקוסמת לילדים, וחולמת להעלות מופע למבוגרים "האישה באדום"  לבושה בשמלה אדומה ומחמיאה.

 

ערן מוצא שהמשקל מגביל את עבודתו כלוליין, וחולם לרכב על חד אופן וללכת על חבל כפי שעשה בעבר. עד הצבא היה רזה ואתלט, אך השמין כשהפסיק להתאמן וחולם לחזור לעצמו.

 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by