המתמודדים 
אפרת גבאי וכפיר קורן – הגיסים 

אפרת גבאי וכפיר קורן – הגיסים

 
המתמודדים |
 

הגיסים הביתיים מגיעים לעונה החדשה כדי לרדת במשקלם ולשמש דוגמא לילדיהם כדי שיוכלו לשחק איתם ובגדול

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגמר הגדול

 

אפרת הגיעה למקום השני של לרדת בגדול עונת הזוגות. 

מתחילת העונה, ירדה אפרת 41.5 ק"ג. צפו בשקילת הגמר של אפרת:

 

מתחילת העונה, כפיר ירד 45.2 ק"ג. צפו בשקילת הגמר של כפיר:

 
 

 

חצי הגמר- שבוע 18 באחוזה

 

לארה מלר, קרן גלסנר, אפרת גבאי וליאב רוזנברג הם ארבעת המתמודדים שעלו לחצי הגמר של לרדת בגדול. בשבוע האחרון באחוזה הם התעמתו עם המשקל הקודם שלהם, בצעו שוב את אימון הכושר הראשון שעשו באחוזה לפני שלושה חודשים, התמודדו במשימה בה הם נדרשו לקבור את משקלם הקודם בדמות קוביות בטון, וערכו מסיבת פרידה נוגעת ללב, בה הם הודו ונפרדו מהמאמנים אורלי הופמן בר ונדב אמירסון. בשקילה האחרונה באחוזה עלו המתמודדים על המשקל. אפרת ירדה 2.6 ק"ג והיום היא שוקלת 69.9 והיא היורדת בגדול של השבוע. אפרת זכתה לעלות אוטומטית לגמר. במעמד ההדחה ליאב, קרן ולארה ניצבו זה מול זה, אבל אז החליט ליאב לבגוד בברית ובחברות שלו עם לארה והצביעה נגדה. לארה לא נשארה חייבת, וליאב הוא המתמודד האחרון שהודח המאחוזה, רגע אחד לפני הגמר.

 

שבוע 17 בוילה

 

המתמודדים עדיין נמצאים בלב תל אביב, ומסיימים את משימת הים הקשה - לארה מלר ואפרת גבאי מתחרות ראש בראש, עד שלארה גוברת על אפרת ומנצחת במשימה. כפרס יוצאים לארה, ליאב רוזנברג וקרן גלסנר למועדון תל אביבי, כשבזמן שהם מתכוננים ליציאה, מרגישים יונתן גוילי ואפרת גבאי נטושים, וכותבים להם שיר מיוחד עם המילה "שימותו". במועדון התל אביבי לארה מאבדת את הראש ושותה עד שכרות מוחלטת. בבוקר שלמחרת הולכים המתמודדים לים, אחרי שנים שלא ביקרו שם, ומתמודדים עם המראה בבגד ים. בהמשך, נשלחים המתמודדים להתחרות בתחרות הספורטיבית המאתגרת מכולם - טריאתלון של לרדת בגדול, בה הם שוחים, רצים ורוכבים על אופניים. לארה לוקחת את המשימה הקשה וזוכה בכרטיס כניסה אוטומטי לחצי הגמר. בשקילה הדרמטית ירדה 2.1 קילו, וכיום היא שוקלת 72.5. יונתן גוילי וליאב רוזנברג ירדו מתחת לקו הצהוב, והועמדו להדחה. בהדחה ניצלה אפרת גבאי את ההזדמנות, ונקמה ביונתן, כשהיא מצביעה נגדו למרות הברית בניהם. יונתן הודח מהאחוזה ונשלח הביתה.

 

שבוע 16 באחוזה

 

המתמודדים יוצאים לבלות שבוע בלב תל אביב, כחלק מההסתגלות לחיים האמיתיים שמחוץ לאחוזה. הם יוצאים לעשות קניות בסופר מרקט, ונשלחים לעבודת כפיים מעייפת - ברחיצת מכוניות ובמלצרות וניקיון מסעדה. אחר-כך מגיעים המתמודדים לחדר כושר תל אביבי, ומבצעים אימון שלם לגמרי לבדם. אחרי הצהריים אפרת גבאי לוקחת את יונתן גוילי לשיחה נוקבת אחרי שיונתן הצביע נגד כפיר קורן בשבוע שעבר, הצבעה שגרמה להדחתו של כפיר. גם לארה מלר מושיבה את ליאב רוזנברג לשיחת נזיפה ומבקשת ממנו להפסיק לריב עם כולם, אולם ליאב מסרב לשמוע להצעתה. במשימת הגדולה המתמודדים צריכים לקלוע לסל של המתמודדים האחרים, כשהם נמצאים בתוך הים. העימות בין הברית של יונתן ואפרת מול הברית של ליאב, קרן ולארה הולך ומחריף.

 

שבוע 15 באחוזה

 

המתמודדים נדרשו לפתוח בקמפיין ציבורי להעלאת המודעות למלחמה בהשמנה, כשבמוקד עמד המחוז השמן ביותר בארץ- העיר חיפה. המתמודדים עלו למשכנו של ראש עיריית חיפה, יונה יהב, ופרסו בפניו את תוכניתם. הם הציבו ברחובות חיפה שלטים ומשקל, ועצרו עוברים ושבים, כדי שישקלו ויתחילו לשמור על הבריאות. קרן גלסנר וכפיר קורן התראיינו ברדיו חיפה, וסיפרו על תהליך ההרזיה שהם עוברים. במשימה נדרשו המתמודדים לאסוף כמה שיותר אנשים לאימון כושר המוני, בניצוחם של המאמנים אורלי הופמן בר ונדב מאירסון. בשקילה הדרמטית, אפרת ירדה 1 ק"ג בעוד שכפיר ירד 1.2 ק"ג.  כזוכה במשימה נתן ליאב רוזנברג לכפיר קורן 3 מדליות של חצי קילו, שהכבידו עליו בשקילה, וגרמו לו לרדת מתחת לקו הצהוב יחד עם קרן גלסנר. במעמד ההדחה ניצבו כפיר וקרן ראש בראש, ולבסוף כפיר קורן הודח בשנית מהאחוזה.

 

שבוע ארבע עשרה באחוזה

 

המתמודדים עברו מייקאובר לקראת הלוק החדש שלהם: פגשו סטייליסטים מקצועיים משנקר שהכינו עבורם בגדים חדשים, עברו אצל מעצבי שיער ואיפור, ולמדו לצעוד על מסלול דוגמנות. בשיא- עלו המתמודדים על המסלול והציגו תצוגת אופנה ראוותנית לעיניהם של המשפחות שלהם. אחרי התצוגה המרגשת, פגשו המתמודדים את המשפחות, וישבו לשיחה כנה ואמיתית. בשיחה של לארה עם אמה קיוותה לארה למצוא אצלה מילות עידוד, אך נתקלה בקיר אטום. בשקילה הדרמטית ירדה אפרת 1.3 ק"ג בעוד שכפיר ירד 2.3 ק"ג . במעמד ההדחה ניצבו אפרת גבאי ואסתר חיות זו מול זו. לפתע שלף יונתן טבעת והציע לאסתר נישואין. אולם ההצעה המרגשת לא עזרה, ואסתר הודחה מהאחוזה.

 
לחצו על התמונה כדי לצפות בשקילה של כפיר
 לחצו על התמונה כדי לצפות בשקילה של כפיר   

שבוע שלושה עשר באחוזה

 

כל המודחים מתחילת העונה חזרו לשקילה אחת גורלית, שתכריע מי ירד הכי הרבה במשקל- ויזכה לחזור לאחוזה להזדמנות שנייה. אחרי שעלו כולם על המשקל, נבחר כפיר קורן ליורד בגדול מתחילת העונה, ועשה את דרכו חזרה לאחוזה. כפיר ירד מתחילת העונה 31.9 ק"ג . צפו עכשיו בשקילה הגורלית שלו

 

שבוע שניים עשר באחוזה

 

קבוצת השחורים וקבוצת הכחולים התפרקו, וכל מתמודד נשאר לשרוד לבדו במשחק. המתמודדים נדרשו לבחור בין המאמנת אורלי הופמן בר לבין המאמן נדב מאירסון, וההתלבטות הייתה קשה מאוד, כשאפרת גבאי ניסתה לתעתע במתמודדים וליצור לעצמה את קבוצת חלומותיה. בפעם הראשונה מאז הכניסה לאחוזה נחשפו המתמודדים לדרך הארוכה שעשו, והתייצבו מול דמויות מקרטון של עצמם בגודל טבעי ובמשקל המקורי. במשימה הבלתי אפשרית, היו צריכים להתחרות במירוץ המכוניות של לרדת בגדול, ולסחוב מכונית במשקל שני טון. באימון לפני השקילה התפרקו אסתר חיות ואפרת גבאי- אסתר הרגישה כאאוטסיידרית ואפרת הייתה בשביזות יום א'. בשקילה נכנסו המתמודדים להלם, כשהתוצאות היו נמוכות מאוד, והירידה במשקל נעצרה אצל רובם-אפרת ירדה 0.9 ק"ג, אולם בתום השקילה חיכתה למתמודדים הפתעה, ובמקום הדחה, יחזור בשבוע הבא אחד מהמתמודדים שהודחו חזרה לאחוזה.

 

שבוע אחד עשר באחוזה

 

שבוע אחד עשר באחוזה מתחיל במשבר גדול של הקבוצה הכחולה, אחרי העזיבה של כפיר בשבוע שעבר. אולם המתמודדים צריכים לצאת מהר מההלם, ונשלחים למשימת המסעדות- בה הם צריכים להכין מנה בריאותית ולמכור אותה לכמה שיותר אנשים. בזכות השף יונתן גוילי, זוכים הכחולים בשייט תענוגות על יאכטה, ומתרגלים לחיים הטובים. הקבוצה השחורה, לעומת זאת, נשלחת לנקות את האחוזה, אך בעייני ליאב רוזנברג זה לא מוצא חן והוא מחליט למרוד. בשקילה המותחת של השבוע אפרת ירדה 3.3-  ק"ג ומשקלה עומד על 77.8 ק"ג. הקבוצה השחורה היא זו שנשלחת למעמד ההדחה, ולאחר הרבה התלבטויות ודמעות מחליטה להחזיר את פישל הביתה, היישר לזרועותיה של מלכי.

 

 

שבוע עשירי באחוזה

 

השבוע העשירי באחוזה מוקדש כולו להכנות לקראת הגמר של תחרות הריקודים של לרדת בגדול. לארה נשברת באמצע, אך ליאב מצליח לשכנע אותה לחזור לחזרות. לפני ההופעה, נכנסים המתמודדים לחדר איפור והלבשה ונכנסים לדמויות הריקוד. קלוד דדיה נפגש עם השופטים עידו תדמור ואונה הולברוק, ועידו תדמור מתוודה על עברו כילד שמן. בשיא ההתרגשות ומתח, עולה הקבוצה הכחולה לבמה, ומבצעת ריקוד היפ-הופ איכותי. הקבוצה השחורה לא נותרת מאחור, ונותנת פייט רציני בריקוד פאנק סוחף. אבל בתחרות כמו בתחרות, הקבוצה השחורה גורפת את מירב הקולות, ומקבלת יתרוון משמעותי בשקילה. בשקילת הדו קרב בין מתמודד שחור למתמודד כחול ירד כפיר 2.8 ק"ג ואילו אפרת הורידה 1.6 ק"ג. הקבוצה הכחולה שהפסידה גם בשקילה, הייתה צריכה להדיח את אחד מחבריה. אולם אלו לא הצליחו להגיע להסכמה, וההכרעה עברה לידי הקבוצה השחורה, שהחליטה לשלוח את המתמודד החזק ביותר הביתה, וכפיר הודח מהמשחק

 

כפיר הודח בפרק העשירי של עונת הזוגות, רוצים לראות איפה הוא היום?

כפיר קורן היום
 כפיר קורן היום   

כפיר קורן מסכם: "אין קיצורי דרך"

כפיר מספר על ההתרגשות מהמפגש עם ילדיו ואישתו אחרי החזרה מהאחוזה: "הם קיבלו אבא חדש" • על החוויה המשותפת והמחשלת שעבר עם גיסתו אפרת גבאי • וגם - איך הסביבה הגיבה למשקל החדש?

 

 שבוע תשיעי באחוזה

 

השבוע התשיעי באחוזה התחיל בטוויסט מפתיע- המתמודדים עולים על בגדי ריקוד ומתחילים ללמוד לרקוד. השבוע המלחיץ והנוצץ התחיל בשיחת היכרות כנה ומרגשת בין הכוריאוגרף קלוד דדיה למתמודדים, בה צפו ועלו טראומות ילדות ישנות של המתמודדים. קרן סיפרה שהפסיקה לרקוד בגיל הנעורים בגלל העודף משקל, ואסתר נזכרה בהוריה שלא באו לראות אותה מופיעה. הקבוצות החלו בחזרות האינטנסיביות, במהלכן אפרת נשברה והחליטה שהיא לא רוקדת. לבסוף קלוד הצליח לשכנע אותה לחזור למשימה, והיא התגייסה למען הקבוצה. פישל, שמעולם לא רקד בחייו, התאהב בליידי גאגא ובריקוד, ולא רצה להפסיק לרקוד. גם יונתן למד כמה קשה המקצוע, ונפל על הישבן לא פעם אחת. אורח מפתיע הגיע לאחוזה כדי לדבר עם המתמודדים על החיים שאחרי התוכנית- מוטי חטואשוולי הגדול, שגם העביר להם אימון קיקבוקסינג. בסיום התחרו שתי הקבוצות זו בזו, הכחולים עלו לבמה ראשונים ונתנו שואו, וגם השחורים נתנו פייט רציני. עכשיו רק נותר לנו לחכות לגמר בשבוע הבא. בהצלחה!

 

שבוע שמיני באחוזה

 

נפתח בויכוח קשה בקבוצת הכחולים: מלכי מואשמת שהיא חפרפרת. המאמנים מחליטים להעביר אותה לקבוצה השחורה, שמקבלת אותה בשמחה. הכחולים לעומת זאת זועמים מהאקט ופותחים חזית נגד נדב. במשימה הקבוצתית היו צריכים המתמודדים לשחק בכדורסל נוסח לרדת בגדול, ולהרים את הקלע באוויר. לאורך המשימה הובילה הקבוצה הכחולה, אך לבסוף עקפו אותה השחורים וניצחו את המשימה. במהלך השבוע ליאב הרגיש שהוא לא מקובל בקבוצה שלו, והחליט לחזור לצבע הכתום. לבסוף אורלי שיכנעה אותו לחזור לשחורים והאימונים המשיכו כסדרם. בשקילה ירדה אפרת 2.3 ק"ג וכפיר ירד 3 ק"ג. בסיום השקילה הקבוצה השחורה היא זו שהייתה צריכה להחליט על מועמדים להדחה. בהדחה דרמטית עמדו ליאב ומלכי ראש בראש, כשלבסוף מלכי היא זו שהודחה מהמשחק, ונאלצה לעזוב את המשחק ואת פישל.

 

 

שבוע שביעי באחוזה

 

בתחילת השבוע חוקי המשחק משתנים: הזוגות מתחלקים לשתי קבוצות של שחורים מול כחולים. מלכי ופישל הם הזוג היחיד שנאלץ להתפצל, והם מגיבים באופן קשה. המשימה הקשה ביותר עומדת על הפרק, והמתמודדים נדרשים לדווש על אופניים במשך 24 שעות רצופות. השרירים התפוסים, הזיעה, הכאבים והעייפות נותנים את אותותיהם. בשקילה הדרמטית ירד כפיר 3.4 ק"ג ואפרת ירדה 1.4 ק"ג. בעקבות ההפסדה של קבוצתו השחורה מחליט ערן להדיח את עצמו, ולקבוצתו לא נותר אלא לשלוח אותו חזרה הביתה.

 

 

שבוע שישי באחוזה

 

הרומן החדש בין מיה לליאב עולה מדרגה, והיחסים לא נשמרים יותר בסוד. הגעגועים לבית מתחילים לתת את אותותיהם אצל המתמודדים, והם מקבלים מסר מיוחד מהבית. במשימה מיוחדת של חיפוש תיבה בתוך ערמת חול זוכים קרן וערן, אבל הם מוותרים על הפרס ומעניקים לאפרת וכפיר ביקור בבית אצל המשפחה והילדים. בשקילה הדרמטית יורד כפיר 3.4 ק"ג ואפרת יורדת 1.9 ק"ג. לבסוף, אל מתחת לקו הצהוב מגיעות לארה ומיה, ובהדחה הכואבת שולחים המתמודדים את מיה חזרה הביתה. ליאב ולארה נשארים להתמודד עם חסרונה.

 

 

שבוע חמישי באחוזה

 

לאחר העזיבה של ענבל בשבוע שעבר, צוותו רותם וליאב, שנותר גם הוא ללא בן זוג, יחד. כבר בתחילת השבוע הודיעה ציפי למתמודדים שמעתה ההדחות יהיו של יחידים ולא בזוגות. החשד שעלה בשבוע שעבר בנוגע לשקילה של ערן וקרן הלוליינים עלה מדרגה ובאחוזה החלה דרמה סוערת, שבסופה אירגן המאמן נדב סולחה בינו ובין קרן וערן. במשימה מלאת פיתויים היו צריכים המתמודדים לא להיכנע למטעמי השוקולד החם שהונחו לפניהם, וכולם עמדו בזה בהצלחה. זהו היה שבוע קשה במיוחד עבור מלכי שהבינה שאחרי התחרות אין לה ולפישל לאן לחזור. בשקילה המותחת ירד כפיר 3.9 ק"ג ואפרת ירדה 1.8 ק"ג. בסופה של השקילה, השניים שעמדו להדחה היו ליאב ורותם. בהדחה המרגשת, רותם וליאב היו נחושים להישאר באחוזה, אך ברוב קולות הודח רותם מהמשחק וחזר הביתה.

 

שבוע רביעי באחוזה

 

כחלק מקבוצה המפסידה בחלקו הראשון של המסע, חזרו כפיר ואפרת לאחוזה. מלכי הפצועה, שחיכתה באחוזה קיבלה את פניהם, והם העבירו לה מסר מיוחד מפישלבשקילה השבועית ירד כפיר 1.5 ק"ג, ואפרת ירדה 3 ק"ג, וביחד הם ירדו 4.5 ק"ג. בהדחה הגורלית החליטו שאר המתמודדים שרווית והדר הן אלו שיודחו מהמשחק.

 

  

שבוע שלישי באחוזה

אפרת וכפיר, שנחשבים לזוג חזק באחוזה, נבחרו ראשונים לקבוצתו של ליאב במסע השטח. במשימת סולם החבלים, טיפס כפיר אחרון וזכה לתמיכה רבה מחבריו לקבוצה. במהלך המסע, גילה כפיר נחישות כשסחב לבדו את בול העץ אל עבר סיום המסלול, וכשרווית קרסה, למרות נסיונות העזרה של אפרת, הוא היה זה שעודד אותה וגרם לה להמשיך עד הסוף

 

השבוע השני באחוזה

 

אחרי שביססו את מעמדם כזוג מוביל וחזק, פותחים השניים את השבוע השני במוטיבציה גבוהה להמשיך ולהצליח. הלחץ גובר כאשר ציפי מודיעה כי עליהם לרדת יותר משלושה אחוזים ממשקלם השבוע, אך השניים לא מוותרים.

במשימה השבועית השניים נכשלים, אבל שום דבר לא יכול להכין אותם לשקילה המפתיעה- אפרת יורדת 700 גרם בלבד וכפיר, על אף שירד 3.5 קילו לא מצליח להגן על הזוג מהדחה. אפרת חושבת לפרוש מהתחרות, אך מחליטה לא לוותר. בהדחה המותחת הם מחליטים להדיח את זוג התאומות, ננסי ונירה.

 

השבוע הראשון באחוזה

 

כפיר ואפרת הגיעו בשבוע הראשון של עונת הזוגות חדורי מוטיבציה, נחושים להראות לידיהם שהם מסוגלים להצליח, ונחתו היישר לידיהם של המאמנים אורלי ונדב. בשקילה ההתחלתית נשקל כפיר במשקל 137.5 ק"ג, ויחד עם אפרת שמשקלה 95.7 ק"ג, הם הגיעו למשקל זוגי של 233.2 ק"ג. במשימה הזוגית, אפרת הבינה כמה טוב שהיא בחרה בכפיר כבן זוג לתוכנית, וביחד הם זכו במשימה, וקיבלו לחסינות מהדחה, מלאי תחושת גאווה כלפי הילדים שבבית. בשקילה הראשונה של הפרק ירד כפיר 5.4 ק"ג מרשימים, בעוד שאפרת ירדה 1.9 ק"ג . בהדחה המותחת בחרו כפיר ואפרת להדיח את אוראל ואודי, שנאלצו לעזוב את התוכנית.

 

 

כפיר ואפרת הם גיסים. כפיר נשוי לאחותה התאומה של אפרת ושתי המשפחות חיות ביחד בשותפות ועזרה הדדית. אפרת וכפיר הם המטפלים בבית ובילדים ומבלים המון שעות יחד. אפרת תמיד הייתה שמנה, אך לאחרונה החל בנה הבכור להעיר לה על משקלה, דבר ששבר את ליבה. לעומתה, כפיר תמיד עסק בספורט, אך לאחרונה לא הצליח לשחק כדורסל עם בנו, והפנים שהמשקל משפיע לרעה על חייו. הם חולמים להיות הורים פעילים ובריאים, המשמשים דוגמא לילדיהם שבסכנת השמנה.

 

בצבא הכיר כפיר את אשתו לעתיד, גם היא שמנה, וביחד נגררו לעולם האוכל ללא הגבלה. הוא אוכל המון, ולא עושה פעילות גופנית. בשנה האחרונה החל להרגיש רע עם משקלו, וביטחונו העצמי ירד. הוא מעולם לא עשה דיאטה, כי לא עיכל שהוא צריך.

 

אפרת מנהלת חנות אופטיקה באשקלון. היא מלאת ביטחון וטובה בעבודתה, אך מרגישה שעבודתה נפגעת בגלל משקלה הלא ייצוגי. היא מגיעה לתוכנית כדי לשמש מודל לילדיה, שתהיה אם כשירה לטפל בהם, ולהיות כמודל לאמה ואחותה, שילכו בדרכה.

 

 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by