המתמודדים 
לארה מלר ומיה חפץ - החברות 

לארה מלר ומיה חפץ - החברות

 
המתמודדים |
 

החברות הטובות מגיעות לעונה החדשה של לרדת בגדול עם קריירה מצליחה בתקווה שאחרי הירידה ימצאו אהבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

הגמר הגדול

 

לארה הגיעה למקום השני בלרדת בגדול עונת הזוגות.

מתחילת העונה, לארה ירדה 54 ק"ג. צפו בשקילת הגמר של לארה:

 

מתחילת העונה, מיה ירדה 31.2 ק"ג. צפו בשקילת הגמר של מיה:

 
 

 

חצי הגמר- שבוע 18 באחוזה

 

לארה מלר, קרן גלסנר, אפרת גבאי וליאב רוזנברג הם ארבעת המתמודדים שעלו לחצי הגמר של לרדת בגדול. בשבוע האחרון באחוזה הם התעמתו עם המשקל הקודם שלהם, בצעו שוב את אימון הכושר הראשון שעשו באחוזה לפני שלושה חודשים, התמודדו במשימה בה הם נדרשו לקבור את משקלם הקודם בדמות קוביות בטון, וערכו מסיבת פרידה נוגעת ללב, בה הם הודו ונפרדו מהמאמנים אורלי הופמן בר ונדב אמירסון. בשקילה האחרונה באחוזה עלו המתמודדים על המשקל, לארה ירדה 2.9 קילו ועכשיו היא שוקלת 87 ק"ג בלבד. אפרת גבאי הייתה היורדת בגדול של השבוע וזכתה לעלות אוטומטית לגמר. במעמד ההדחה ליאב, קרן ולארה ניצבו זה מול זה, אבל אז החליט ליאב לבגוד בברית ובחברות שלו עם לארה והצביעה נגדה. לארה לא נשארה חייבת, וליאב הוא המתמודד האחרון שהודח המאחוזה, רגע אחד לפני הגמר.

 

 

שבוע 17 בוילה

 

המתמודדים עדיין נמצאים בלב תל אביב, ומסיימים את משימת הים הקשה - לארה מלר ואפרת גבאי מתחרות ראש בראש, עד שלארה גוברת על אפרת ומנצחת במשימה. כפרס יוצאים לארה, ליאב רוזנברג וקרן גלסנר למועדון תל אביבי, כשבזמן שהם מתכוננים ליציאה, מרגישים יונתן גוילי ואפרת גבאי נטושים, וכותבים להם שיר מיוחד עם המילה "שימותו". במועדון התל אביבי לארה מאבדת את הראש ושותה עד שכרות מוחלטת. בבוקר שלמחרת הולכים המתמודדים לים, אחרי שנים שלא ביקרו שם, ומתמודדים עם המראה בבגד ים. בהמשך, נשלחים המתמודדים להתחרות בתחרות הספורטיבית המאתגרת מכולם - טריאתלון של לרדת בגדול, בה הם שוחים, רצים ורוכבים על אופניים. לארה לוקחת את המשימה הקשה וזוכה בכרטיס כניסה אוטומטי לחצי הגמר. בשקילה הדרמטית ירדה 1.1 וכיום הוא שוקלת 89.9. יונתן גוילי וליאב רוזנברג ירדו מתחת לקו הצהוב, והועמדו להדחה. בהדחה ניצלה אפרת גבאי את ההזדמנות, ונקמה ביונתן, כשהיא מצביעה נגדו למרות הברית בניהם. יונתן הודח מהאחוזה ונשלח הביתה.

 

שבוע 16 באחוזה

 

המתמודדים יוצאים לבלות שבוע בלב תל אביב, כחלק מההסתגלות לחיים האמיתיים שמחוץ לאחוזה. הם יוצאים לעשות קניות בסופר מרקט, ונשלחים לעבודת כפיים מעייפת - ברחיצת מכוניות ובמלצרות וניקיון מסעדה. אחר-כך מגיעים המתמודדים לחדר כושר תל אביבי, ומבצעים אימון שלם לגמרי לבדם. אחרי הצהריים אפרת גבאי לוקחת את יונתן גוילי לשיחה נוקבת אחרי שיונתן הצביע נגד כפיר קורן בשבוע שעבר, הצבעה שגרמה להדחתו של כפיר. גם לארה מלר מושיבה את ליאב רוזנברג לשיחת נזיפה ומבקשת ממנו להפסיק לריב עם כולם, אולם ליאב מסרב לשמוע להצעתה. במשימת הגדולה המתמודדים צריכים לקלוע לסל של המתמודדים האחרים, כשהם נמצאים בתוך הים. העימות בין הברית של יונתן ואפרת מול הברית של ליאב, קרן ולארה הולך ומחריף.

 

שבוע 15 באחוזה

 

המתמודדים נדרשו לפתוח בקמפיין ציבורי להעלאת המודעות למלחמה בהשמנה, כשבמוקד עמד המחוז השמן ביותר בארץ- העיר חיפה. המתמודדים עלו למשכנו של ראש עיריית חיפה, יונה יהב, ופרסו בפניו את תוכניתם. הם הציבו ברחובות חיפה שלטים ומשקל, ועצרו עוברים ושבים, כדי שישקלו ויתחילו לשמור על הבריאות. קרן גלסנר וכפיר קורן התראיינו ברדיו חיפה, וסיפרו על תהליך ההרזיה שהם עוברים. במשימה נדרשו המתמודדים לאסוף כמה שיותר אנשים לאימון כושר המוני, בניצוחם של המאמנים אורלי הופמן בר ונדב מאירסון. בשקילה הדרמטית , לארה ירדה 2 ק"ג. כזוכה במשימה נתן ליאב רוזנברג לכפיר קורן 3 מדליות של חצי קילו, שהכבידו עליו בשקילה, וגרמו לו לרדת מתחת לקו הצהוב יחד עם קרן גלסנר. במעמד ההדחה ניצבו כפיר וקרן ראש בראש, ולבסוף כפיר קורן הודח בשנית מהאחוזה.

 

שבוע ארבע עשרה באחוזה

 

המתמודדים עברו מייקאובר לקראת הלוק החדש שלהם: פגשו סטייליסטים מקצועיים משנקר שהכינו עבורם בגדים חדשים, עברו אצל מעצבי שיער ואיפור, ולמדו לצעוד על מסלול דוגמנות. בשיא- עלו המתמודדים על המסלול והציגו תצוגת אופנה ראוותנית לעיניהם של המשפחות שלהם. אחרי התצוגה המרגשת, פגשו המתמודדים את המשפחות, וישבו לשיחה כנה ואמיתית. בשיחה של לארה עם אמה קיוותה לארה למצוא אצלה מילות עידוד, אך נתקלה בקיר אטום. בשקילה הדרמטית ירדה לארה 3.4 ק"ג. במעמד ההדחה ניצבו אפרת גבאי ואסתר חיות זו מול זו. לפתע שלף יונתן טבעת והציע לאסתר נישואין. אולם ההצעה המרגשת לא עזרה, ואסתר הודחה מהאחוזה.

 
לחצו על התמונה כדי לצפות בשקילה של מיה
 לחצו על התמונה כדי לצפות בשקילה של מיה   

שבוע שלושה עשר באחוזה

 

כל המודחים מתחילת העונה חזרו לשקילה אחת גורלית, שתכריע מי ירד הכי הרבה במשקל- ויזכה לחזור לאחוזה להזדמנות שנייה. אחרי שעלו כולם על המשקל, נבחר כפיר קורן ליורד בגדול מתחילת העונה, ועשה את דרכו חזרה לאחוזה. מיה ירדה מתחילת העונה 15.9 ק"ג. צפו עכשיו בשקילה הגורלית שלה

 

שבוע שניים עשר באחוזה

 

קבוצת השחורים וקבוצת הכחולים התפרקו, וכל מתמודד נשאר לשרוד לבדו במשחק. המתמודדים נדרשו לבחור בין המאמנת אורלי הופמן בר לבין המאמן נדב מאירסון, וההתלבטות הייתה קשה מאוד, כשאפרת גבאי ניסתה לתעתע במתמודדים וליצור לעצמה את קבוצת חלומותיה. בפעם הראשונה מאז הכניסה לאחוזה נחשפו המתמודדים לדרך הארוכה שעשו, והתייצבו מול דמויות מקרטון של עצמם בגודל טבעי ובמשקל המקורי. במשימה הבלתי אפשרית, היו צריכים להתחרות במירוץ המכוניות של לרדת בגדול, ולסחוב מכונית במשקל שני טון. באימון לפני השקילה התפרקו אסתר חיות ואפרת גבאי- אסתר הרגישה כאאוטסיידרית ואפרת הייתה בשביזות יום א'. בשקילה נכנסו המתמודדים להלם, כשהתוצאות היו נמוכות מאוד, והירידה במשקל נעצרה אצל רובם אבל לארה הפיעה והורידה 1.9 ק"ג, אולם בתום השקילה חיכתה למתמודדים הפתעה, ובמקום הדחה, יחזור בשבוע הבא אחד מהמתמודדים שהודחו חזרה לאחוזה.

 

שבוע אחד עשר באחוזה

 

שבוע אחד עשר באחוזה מתחיל במשבר גדול של הקבוצה הכחולה, אחרי העזיבה של כפיר בשבוע שעבר. אולם המתמודדים צריכים לצאת מהר מההלם, ונשלחים למשימת המסעדות- בה הם צריכים להכין מנה בריאותית ולמכור אותה לכמה שיותר אנשים. בזכות השף יונתן גוילי, זוכים הכחולים בשייט תענוגות על יאכטה, ומתרגלים לחיים הטובים. הקבוצה השחורה, לעומת זאת, נשלחת לנקות את האחוזה, אך בעייני ליאב רוזנברג זה לא מוצא חן והוא מחליט למרוד. בשקילה המותחת של השבוע לארה ירדה 0.8-  ק"ג ומשקלה עומד על 98.3 ק"ג. הקבוצה השחורה היא זו שנשלחת למעמד ההדחה, ולאחר הרבה התלבטויות ודמעות מחליטה להחזיר את פישל הביתה, היישר לזרועותיה של מלכי.

 

 

שבוע עשירי באחוזה

 

השבוע העשירי באחוזה מוקדש כולו להכנות לקראת הגמר של תחרות הריקודים של לרדת בגדול. לארה נשברת באמצע, אך ליאב מצליח לשכנע אותה לחזור לחזרות. לפני ההופעה, נכנסים המתמודדים לחדר איפור והלבשה ונכנסים לדמויות הריקוד. קלוד דדיה נפגש עם השופטים עידו תדמור ואונה הולברוק, ועידו תדמור מתוודה על עברו כילד שמן. בשיא ההתרגשות ומתח, עולה הקבוצה הכחולה לבמה, ומבצעת ריקוד היפ-הופ איכותי. הקבוצה השחורה לא נותרת מאחור, ונותנת פייט רציני בריקוד פאנק סוחף. אבל בתחרות כמו בתחרות, הקבוצה השחורה גורפת את מירב הקולות, ומקבלת יתרוון משמעותי בשקילה. בשקילת הדו קרב בין מתמודד שחור למתמודד כחול ירד לארה 3.4 ש"ח. הקבוצה הכחולה שהפסידה גם בשקילה, הייתה צריכה להדיח את אחד מחבריה. אולם אלו לא הצליחו להגיע להסכמה, וההכרעה עברה לידי הקבוצה השחורה, שהחליטה לשלוח את המתמודד החזק ביותר הביתה, וכפיר הודח מהמשחק

 

שבוע שמיני באחוזה

 

 נפתח בויכוח קשה בקבוצת הכחולים: מלכי מואשמת שהיא חפרפרת. המאמנים מחליטים להעביר אותה לקבוצה השחורה, שמקבלת אותה בשמחה. הכחולים לעומת זאת זועמים מהאקט ופותחים חזית נגד נדב. במשימה הקבוצתית היו צריכים המתמודדים לשחק בכדורסל נוסח לרדת בגדול, ולהרים את הקלע באוויר. לאורך המשימה הובילה הקבוצה הכחולה, אך לבסוף עקפו אותה השחורים וניצחו את המשימה. במהלך השבוע ליאב הרגיש שהוא לא מקובל בקבוצה שלו, והחליט לחזור לצבע הכתום. לבסוף אורלי שיכנעה אותו לחזור לשחורים והאימונים המשיכו כסדרם. בשקילה ירדה לארה 0.9 ק"ג. בסיום השקילה הקבוצה השחורה היא זו שהייתה צריכה להחליט על מועמדים להדחה. בהדחה דרמטית עמדו ליאב ומלכי ראש בראש, כשלבסוף מלכי היא זו שהודחה מהמשחק, ונאלצה לעזוב את המשחק ואת פישל.

 

 

שבוע שביעי באחוזה

 

בתחילת השבוע חוקי המשחק משתנים: הזוגות מתחלקים לשתי קבוצות של שחורים מול כחולים. מלכי ופישל הם הזוג היחיד שנאלץ להתפצל, והם מגיבים באופן קשה. המשימה הקשה ביותר עומדת על הפרק, והמתמודדים נדרשים לדווש על אופניים במשך 24 שעות רצופות. השרירים התפוסים, הזיעה, הכאבים והעייפות נותנים את אותותיהם. בשקילה הדרמטית ירדה לארה 3.1 ק"ג. בעקבות ההפסדה של קבוצתו השחורה מחליט ערן להדיח את עצמו, ולקבוצתו לא נותר אלא לשלוח אותו חזרה הביתה.

 

שבוע שישי באחוזה

 

הרומן החדש בין מיה לליאב עלה מדרגה, והיחסים לא נשמרים יותר בסוד. הגעגועים לבית מתחילים לתת את אותותיהם אצל המתמודדים, והם מקבלים מסר מיוחד מהבית. במשימה מיוחדת של חיפוש תיבה בתוך ערמת חול זוכים קרן וערן, אבל הם מוותרים על הפרס, ומעניקים לאפרת וכפיר ביקור בבית אצל המשפחה והילדים. בשקילה הדרמטית ירדה לארה 1.3 ק"ג, ומיה ירדה 1.6 ק"ג. התוצאות הללו הובילות אותן למקום האחרון בטבלה- והן מועמדות להדחה. בהדחה הכואבת שולחים המתמודדים את מיה חזרה הביתה. ליאב ולארה נשארים להתמודד עם חסרונה.

 

מיה הודחה בפרק השישי של עונת הזוגות, רוצים לראות איפה היא היום?

מיה חפץ היום
 מיה חפץ היום   

מיה: "ג'ינס מידה 38 זה טעם החיים"

אחרי ההדחה המפתיעה מיה מלאת תובנות על החיים החדשים שלה: "כושר זה כמו הסרת שיער- קשה אבל בסוף את מתחטבת". ועדיין בסתר ליבה מקווה מיה לסחוף אחריה גם את אבא שלה

 

 

שבוע חמישי באחוזה

 

לאחר העזיבה של ענבל בשבוע שעבר, צוותו רותם וליאב, שנותר גם הוא ללא בן זוג, יחד. כבר בתחילת השבוע הודיעה ציפי למתמודדים שמעתה ההדחות יהיו של יחידים ולא בזוגות. החשד שעלה בשבוע שעבר בנוגע לשקילה של ערן וקרן הלוליינים עלה מדרגה ובאחוזה החלה דרמה סוערת, שבסופה אירגן המאמן נדב סולחה בינו ובין קרן וערן. במשימה מלאת פיתויים היו צריכים המתמודדים לא להיכנע למטעמי השוקולד החם שהונחו לפניהם, וכולם עמדו בזה בהצלחה. זהו היה שבוע קשה במיוחד עבור מלכי שהבינה שאחרי התחרות אין לה ולפישל לאן לחזור. בשקילה המותחת ירדה לארה 2.7 ק"ג ומיה ירדה 2.3 ק"ג. בסופה של השקילה, השניים שעמדו להדחה היו ליאב ורותם. בהדחה המרגשת, רותם וליאב היו נחושים להישאר באחוזה, אך ברוב קולות הודח רותם מהמשחק וחזר הביתה.

 

שבוע רביעי באחוזה

 

כחלק מהקבוצה המנצחת בחלקו הראשון של המסע, המשיכו מיה ולארה גם ליום השני של המסע, אולם יום זה היה רצוף קשיים עבור השתיים. עם החזרה לאחוזה החל לרקום עור וגידים הקשר הרומנטי בין ליאב למיה, והעתיד נראה ורוד (או כתום) מתמיד. בשקילה השבועית ירדו גם מיה וגם לארה קילו אחד, וביחד הן ירדו 2 ק"ג, ולא היו מועמד להדחה. בהדחה הגורלית הצביעו המתמודדים לרווית והדר, והן אלו שהודחו מהמשחק.

 

  

שבוע שלישי באחוזה

 

זוג החברות נבחרו אחרונות לקבוצתו של פישל במסע השטח. מיה נעלבה עד עמקי נשמתה שליאב לא בחר בה לקבוצתו, על אף יחסיהם הקרובים. אולם העלבון דווקא דירבן אותה במשימת סולם החבלים להאיץ כמה שיותר בטיפוס. בהמשך, התגלתה לארה כאסטרטגית מהוללת, כאשר בזמן משימת הכדור בילבלה את הקבוצה השנייה וגרמה להם לחשוב שהם בפער גדול. בחניית הלילה, התלוננו הבנות על תנאי הלינה, אך שמרו על מנהגיהם והקפידו להתאפר אפילו באוהל.

 

השבוע השני באחוזה

 

לארה ומיה מתחילות את השבוע עם החלטה גורלית שמשפיעה על המשך דרכן בתוכנית- כאשר ציפי מציעה למתמודדים לקבל מינוס קילו בשקילה הקרובה תמורת ויתור על עזרת המאמנים לשבוע, מחליטות מיה ולארה לקפוץ על ההזדמנות ומעוררות את כעסם של המאמנים אורלי ונדב. הן ממשיכות את השבוע באימונים עצמאיים ומגיעות לנקודת שבירה קשה. לבסוף, מגיעות החברות לשקילה השבועית ומורידות 4.4 קילוגרמים יחד. השמחה מהירידה אומנם גדולה, אך הן בכל זאת מועמדות להדחה. בהדחה הסוערת בוחרות מיה ולארה להדיח את ננסי ונירה, וצליחות להישאר באחוזה גם בשבוע השלישי.

 

 השבוע הראשון באחוזה

 

לארה ומיה החברות הטובות הגיעו בשבוע הראשון של עונת הזוגות כנשים עצמאיות וחזקות שרוצות לעשות שינוי בחייהן. כבר באימון כושר הראשון עם המאמנים, מיה מצאה את עצמה מבולבלת ולא הבינה שהיא ב"לרדת בגדול" ולא ב"רווק".  בשקילה ההתחלתית נשקלה מיה במשקל 99.4 ק"ג , ויחד עם לארה שמשקלה 117.4 ק"ג הם הגיעו למשקל זוגי של 216.8 ק"ג. במשימה הזוגית,הן ניסו את כוחן אך לא הגיעו לניצחון. בשקילה הראשונה של הפרק, מיה ירדה 2.8 ק"ג ולארה חברתה הורידה 2.9 ק"ג. בהדחה המותחת בחרו להדיח את פישל ומלכי בגלל שהיה להן חיבור מדהים עם אוראל ואודי והן לא רצו לאבד אותם.

 

 

לארה ומיה הן חברות טובות, בעלות קריירות מצליחות, מלאות חיים ורווקות. הן חולקות את התסכול המשותף ממשקלן הגבוה, שמוביל לחוסר ביטחון עם גברים ומעל הכל - הפחד להישאר לבד. לשתיהן אבות עם בעיית עודף משקל, שהובילה לבעיות בריאותיות קשות ואפילו מוות. הן חולמות לרדת במשקל, להיות בריאות ולמצוא זוגיות מאושרת ולא מתפשרת.

 

לארה מספרת שעד לאחרונה לא הפנימה את היותה שמנה. כיום היא מבינה, שהיא נמצאת במעגל אינסופי של תסכול מההשמנה, ואכילה כנחמה. אביה נפטר לפני 3 שנים מדום לב עקב השמנה במהלך נהיגה. הם היו מאוד קרובים, ולאחר מותו נדרה שלא תגיע למצבו.

 

מיה סבלה מעודף משקל כבר בילדותה ותמיד הייתה גם גבוהה ביחס לגילה, כך שהשילוב של עודף משקל וגובה הובילו אותה להרגשה של "ענקית". כדי לגונן על עצמה היתה משתמשת באלימות וחוש הומור, שהכתירו אותה למלכת הכיתה. בצבא שירתה כרס"פית, אך גם שם לא מצאה קשר משמעותי, וכל קשר הפך לידידותי. אחרי הצבא עבדה בצוות בידור באילת וכליצנית במשך 5 שנים. מיה התחתנה עם גבר בעל עודף משקל גבוה, והחיבור אליו היה גם הוא אמצעי לבריחה מדיאטה. אחרי זמן מה הם התרגשו. מיה מעידה על עצמה שהיא מאוד מצחיקה ושנונה, בעיקר כדי לכסות על השומן, והחבר'ה אפילו מכנים אותה "פוקר פייס". לאחרונה החלה לכתוב ספר על דייטים הזויים שנקרא "קצר קולע וקצת פוגע". התגובה הכי פוגעת שאמרו לה הייתה כשהיא עלתה לאוטובוס ובחור צעיר קם לכבודה, כשהיא אמרה תודה בנימוס הבחור אמר "אני תמיד קם לנשים בהיריון". היא הכי הייתה רוצה להוכיח לאמא שלה שהיא יכולה להיות רזה, וגם לכל הגברים שניפנפו אותה בגלל המשקל. כשתהיה רזה היא רוצה להגשים את חלום המשחק, ממנו התמחקה עד היום מפחד לא לקבל תפקידים בגלל המשקל.

 

 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by