המתמודדים 
מלכי ופישל ברקוביץ' – הנשואים 

מלכי ופישל ברקוביץ' – הנשואים

 
המתמודדים |
 

בניגוד למוסכמות של החברה בה הם חיים, זוג החרדים הנשואים מגיעים לעונה החדשה של לרדת בגדול כי הם מאמינים שזה מה שנכון בשבילם ובשביל עתידם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגמר הגדול

 

מתחילת העונה, פישל ירד 51.5 ק"ג. צפו בשקילת הגמר של פישל:

 

מתחילת העונה, מלכי ירדה 21.7 ק"ג. צפו בשקילת הגמר של מלכי:

 
 
לחצו על התמונה כדי לצפות בשקילה של פישל
 לחצו על התמונה כדי לצפות בשקילה של פישל   

שבוע שלושה עשר באחוזה

 

כל המודחים מתחילת העונה חזרו לשקילה אחת גורלית, שתכריע מי ירד הכי הרבה במשקל- ויזכה לחזור לאחוזה להזדמנות שנייה. אחרי שעלו כולם על המשקל, נבחר כפיר קורן ליורד בגדול מתחילת העונה, ועשה את דרכו חזרה לאחוזה. פישל ירד מתחילת העונה 30 ק"ג  ומלכי ירדה מתחילת העונה 22.2 ק"ג. צפו עכשיו בשקילה הגורלית של פישל

 
לחצו על התמונה כדי לצפות בשקילה של מלכי
 לחצו על התמונה כדי לצפות בשקילה של מלכי   

וגם: צפו בשקילה של מלכי

 

 שבוע אחד עשר באחוזה

 

שבוע אחד עשר באחוזה מתחיל במשבר גדול של הקבוצה הכחולה, אחרי העזיבה של כפיר בשבוע שעבר. אולם המתמודדים צריכים לצאת מהר מההלם, ונשלחים למשימת המסעדות- בה הם צריכים להכין מנה בריאותית ולמכור אותה לכמה שיותר אנשים. בזכות השף יונתן גוילי, זוכים הכחולים בשייט תענוגות על יאכטה, ומתרגלים לחיים הטובים. הקבוצה השחורה, לעומת זאת, נשלחת לנקות את האחוזה, אך בעייני ליאב רוזנברג זה לא מוצא חן והוא מחליט למרוד. בשקילה המותחת של השבוע פישל ירד 0.2- ק"ג ומשקלו עומד על 142.6 ק"ג. הקבוצה השחורה היא זו שנשלחת למעמד ההדחה, ולאחר הרבה התלבטויות ודמעות מחליטה להחזיר את פישל הביתה, היישר לזרועותיה של מלכי.

 

פישל הודח בפרק האחד עשר של עונת הזוגות, רוצים לראות איפה הוא היום?

פישל ברקוביץ' היום
 פישל ברקוביץ' היום   

פישל: "עם מלכי הלכתי נגד כולם"

אחרי עזיבת האחוזה פישל מודה שהעזיבה של מלכי קירבה את ההדחה שלו, שמח מהשינוי הבריאותי בעקבות הירידה במשקל וחושש לחזור למשקל הקודם. וגם חושף סטרט-אפ משלו, הקמת חדר כושר למגזר החרדי

 

 

שבוע עשירי באחוזה

 

השבוע העשירי באחוזה מוקדש כולו להכנות לקראת הגמר של תחרות הריקודים של לרדת בגדול. לארה נשברת באמצע, אך ליאב מצליח לשכנע אותה לחזור לחזרות. לפני ההופעה, נכנסים המתמודדים לחדר איפור והלבשה ונכנסים לדמויות הריקוד. קלוד דדיה נפגש עם השופטים עידו תדמור ואונה הולברוק, ועידו תדמור מתוודה על עברו כילד שמן. בשיא ההתרגשות ומתח, עולה הקבוצה הכחולה לבמה, ומבצעת ריקוד היפ-הופ איכותי. הקבוצה השחורה לא נותרת מאחור, ונותנת פייט רציני בריקוד פאנק סוחף. אבל בתחרות כמו בתחרות, הקבוצה השחורה גורפת את מירב הקולות, ומקבלת יתרוון משמעותי בשקילה. בשקילת הדו קרב בין מתמודד שחור למתמודד כחול ירד 2.8 ק"ג. הקבוצה הכחולה שהפסידה גם בשקילה, הייתה צריכה להדיח את אחד מחבריה. אולם אלו לא הצליחו להגיע להסכמה, וההכרעה עברה לידי הקבוצה השחורה, שהחליטה לשלוח את המתמודד החזק ביותר הביתה, וכפיר הודח מהמשחק

 

 שבוע תשיעי באחוזה

 

השבוע התשיעי באחוזה התחיל בטוויסט מפתיע- המתמודדים עולים על בגדי ריקוד ומתחילים ללמוד לרקוד. השבוע המלחיץ והנוצץ התחיל בשיחת היכרות כנה ומרגשת בין הכוריאוגרף קלוד דדיה למתמודדים, בה צפו ועלו טראומות ילדות ישנות של המתמודדים. קרן סיפרה שהפסיקה לרקוד בגיל הנעורים בגלל העודף משקל, ואסתר נזכרה בהוריה שלא באו לראות אותה מופיעה. הקבוצות החלו בחזרות האינטנסיביות, במהלכן אפרת נשברה והחליטה שהיא לא רוקדת. לבסוף קלוד הצליח לשכנע אותה לחזור למשימה, והיא התגייסה למען הקבוצה. פישל, שמעולם לא רקד בחייו, התאהב בליידי גאגא ובריקוד, ולא רצה להפסיק לרקוד. גם יונתן למד כמה קשה המקצוע, ונפל על הישבן לא פעם אחת. אורח מפתיע הגיע לאחוזה כדי לדבר עם המתמודדים על החיים שאחרי התוכנית- מוטי חטואשוולי הגדול, שגם העביר להם אימון קיקבוקסינג. בסיום התחרו שתי הקבוצות זו בזו, הכחולים עלו לבמה ראשונים ונתנו שואו, וגם השחורים נתנו פייט רציני. עכשיו רק נותר לנו לחכות לגמר בשבוע הבא. בהצלחה!

 

 השבוע השמיני באחוזה

 

נפתח בויכוח קשה בקבוצת הכחולים: מלכי מואשמת שהיא חפרפרת. המאמנים מחליטים להעביר אותה לקבוצה השחורה, שמקבלת אותה בשמחה. הכחולים לעומת זאת זועמים מהאקט ופותחים חזית נגד נדב. במשימה הקבוצתית היו צריכים המתמודדים לשחק בכדורסל נוסח לרדת בגדול, ולהרים את הקלע באוויר. לאורך המשימה הובילה הקבוצה הכחולה, אך לבסוף עקפו אותה השחורים וניצחו את המשימה. במהלך השבוע ליאב הרגיש שהוא לא מקובל בקבוצה שלו, והחליט לחזור לצבע הכתום. לבסוף אורלי שיכנעה אותו לחזור לשחורים והאימונים המשיכו כסדרם. בשקילה ירד פישל 4.8 ק"ג ומלכי 2. בסיום השקילה הקבוצה השחורה היא זו שהייתה צריכה להחליט על מועמדים להדחה. בהדחה דרמטית עמדו ליאב ומלכי ראש בראש, כשלבסוף מלכי היא זו שהודחה מהמשחק, ונאלצה לעזוב את המשחק ואת פישל.

 

מלכי הודחה בפרק השמיני של עונת הזוגות, רוצים לראות איפה היא היום?

מלכי ברקוביץ' היום
 מלכי ברקוביץ' היום   

מלכי:"לא עשינו את זה בשביל לעצבן"

אחרי התוכנית מלכי מרגישה רעננה, שמחה וגאה על הישגיה, לא מתחרטת על הבחירה להגיע לתוכנית והיא מעידה שהיא כבר לא מתעצלת. בגמר היא מקווה שתראו אותה עם שמלה יפה, נעלי עקב ופאה

 

 

שבוע שביעי באחוזה

 

בתחילת השבוע חוקי המשחק משתנים: הזוגות מתחלקים לשתי קבוצות של שחורים מול כחולים. מלכי ופישל הם הזוג היחיד שנאלץ להתפצל, והם מגיבים באופן קשה. המשימה הקשה ביותר עומדת על הפרק, והמתמודדים נדרשים לדווש על אופניים במשך 24 שעות רצופות. השרירים התפוסים, הזיעה, הכאבים והעייפות נותנים את אותותיהם. בשקילה הדרמטית ירד פישל 3.8 ק"ג ומלכי ירדה 4 ק"ג. בעקבות ההפסדה של קבוצתו השחורה מחליט ערן להדיח את עצמו, ולקבוצתו לא נותר אלא לשלוח אותו חזרה הביתה.

 

 

שבוע שישי באחוזה

 

הרומן החדש בין מיה לליאב עולה מדרגה, והיחסים לא נשמרים יותר בסוד. הגעגועים לבית מתחילים לתת את אותותיהם אצל המתמודדים, והם מקבלים מסר מיוחד מהבית. במשימה מיוחדת של חיפוש תיבה בתוך ערמת חול זוכים קרן וערן, אבל הם מוותרים על הפרס ומעניקים לאפרת וכפיר ביקור בבית אצל המשפחה והילדים. בשקילה הדרמטית יורד פישל 3.6 ק"ג ומלכי יורדת 0.8 ק"ג. לבסוף, אל מתחת לקו הצהוב מגיעות לארה ומיה, ובהדחה הכואבת שולחים המתמודדים את מיה חזרה הביתה. ליאב ולארה נשארים להתמודד עם חסרונה.

 

 

שבוע חמישי באחוזה

 

לאחר העזיבה של ענבל בשבוע שעבר, צוותו רותם וליאב, שנותר גם הוא ללא בן זוג, יחד. כבר בתחילת השבוע הודיעה ציפי למתמודדים שמעתה ההדחות יהיו של יחידים ולא בזוגות. החשד שעלה בשבוע שעבר בנוגע לשקילה של ערן וקרן הלוליינים עלה מדרגה ובאחוזה החלה דרמה סוערת, שבסופה אירגן המאמן נדב סולחה בינו ובין קרן וערן. במשימה מלאת פיתויים היו צריכים המתמודדים לא להיכנע למטעמי השוקולד החם שהונחו לפניהם, וכולם עמדו בזה בהצלחה. זהו היה שבוע קשה במיוחד עבור מלכי שהבינה שאחרי התחרות אין לה ולפישל לאן לחזור. בשקילה המותחת ירד פישל 3.5 ק"ג ומלכי ירדה 2.1 ק"ג. בסופה של השקילה, השניים שעמדו להדחה היו ליאב ורותם. בהדחה המרגשת, רותם וליאב היו נחושים להישאר באחוזה, אך ברוב קולות הודח רותם מהמשחק וחזר הביתה.

 

שבוע רביעי באחוזה

 

כחלק מקבוצה המצחת בחלקו הראשון של המסע, המשיך פישל גם ליום השני, יחד עם ליאב, אותו בחר כבן זוג. בקו הגמר, נלחמו פישל וליאב ראש בראש עם קרן וערן על חסינות, ולבסוף הפסידו. מלכי, שחיכתה לפישל באחוזה קיבלה את פניהם של המתמודדים מהקבוצה המפסידה, והם העבירו לה מסר מיוחד מפישל. בשקילה השבועית ירד פישל 2.7 ק"ג, ומלכי 1.4 ק"ג, וביחד הם ירדו 4.1 ק"ג, ולכן לא היו מועמדים להדחה.בהדחה הגורלית החליטו מלכי ופישל להצביע לרווית והדר, ואכן הן אלו שהודחו מהמשחק.

 

 

השבוע השני באחוזה

 

בתחילת השבוע השני באחוזה, מלכי לוקחת את פישל לשיחה ומשתפת אותו באכזבה שלה מהשקילה האחרונה. בעקבות השיחה פישל נחוש להצליח יותר מתמיד. כמו כל המתמודדים, יודעים פישל ומלכי כי השבוע עליהם להוריד יותר משלושה אחוזים ממשקלם כדי לא להיות מועמדים להדחה. בשקילה יורד פישל משקל יפה של 4.8 קילו וגם מלכי מצליחה להוריד 3.2, אך 8 הקילוגרמים שהורידו יחד לא מגינים עליהם ממועמדות להדחה. בהדחה השנייה בעונה, ניצל הזוג מהדחה, והם בוחרים להדיח את נירה וננסי, עקב הגעגוע הגובר של זוג התאומות הביתה.

 

השבוע הראשון באחוזה

 

פישל ומלכי הגיעו בשבוע הראשון של עונת הזוגות לרדת ביחד ולשנות את חייהם. כשמלכי פגשה את המאמנים היא מצאה את המודל לחיקוי בשבילה. בשקילה ההתחלתית נשקל פישל במשקל  169.9 ק"ג , ויחד עם מלכי שמשקלה 114 ק"ג הם הגיעו למשקל זוגי של 283.9 ק"ג. במשימה הזוגית, מלכי ניסתה לדרבן את פישל, אך הם עדיין לא הגיעו רחוק. בשקילה הראשונה של הפרק, פישל הוריד 1.1 ק"ג  ומלכי הורידה 3.5 ק"ג, ירידה שהביאה אותם מתחת לקו הצהוב והם היו מועמדים להדחה. בהדחה המותחת הם ניצלו וזכו בהזדמנות נוספת להישאר בתוכנית.

 

 

 

שבוע שלישי באחוזה

 

מלכי, שנקעה את רגלה ולא יכלה להשתתף בפעילויות השבוע, הותירה את פישל לבדו. פישל נבחר יחד עם ליאב להיות ראש קבוצה, והתבקש לבחור את קבוצתו למסע השטח. במשימת סולם החבלים עלה פישל ראשון, ועיכב את כל קבוצתו תוך שהוא רועד ולא עומד בקצב, אך לבסוף התגבר על הקשיים וטיפס את כל אורך הסולם של 170 המטרים. במהלך המסע, ציין פישל מספר פעמים שהוא מצר על חסרונה של מלכי, וודאי הייתה מתגאה בו על נחישותו.

בערב, גילה פישל למתמודדים שלא ישן באוהל מימיו, ובכל זאת נהנה מהחוויה, בעיקר בזכות התמיכה שקיבל מליאב.

 

 

מלכי ופישל הם בעל ואישה חרדים שהתחתנו בגיל 20 לאחר 3 פגישות בלבד ומאז הם מנסים להביא ילדים ללא הצלחה.

 

הרופא ציין בפני מלכי, שאם תרד במשקל סיכויי ההצלחה יעלו. למרות שהם באים מחברה חרדית, נוקשה ושמרנית, הם מוכנים ללכת נגד רצונה של החברה הסובבת אותם ומודעים למחיר החברתי שהם עלולים לשלם, בשביל ההזדמנות לעשות שינוי ביחד והסיכוי להביא ילד לעולם.

 

פישל, נציג מכירות בחברת ישראכרט, גדל במאה שערים ודובר יידיש כשפת אם. פישל מספר שבגלל המשקל הוא מרגיש כמו איש זקן. בצעירותו היו אומרים לו שהוא נראה בן 35 או דופקים לו על הבטן ואומרים בזלזול שלא חסר לו כלום. פישל דלוק על צ'יפס, פיתות ולאפות וחולה על על עוגות ומתוקים. התחביב הגדול שלו הוא כדורגל, הוא אוהד שרוף של בית"ר ירושלים, והחלום הגדול שלו הוא להיות מאמן כושר, בתקווה של המגזר החרדי. פישל אוהב לבלות במסיבות, במסעדות ולצאת לטיולים. בעיית המשקל גורמת לו לחוסר אנרגיה בעבודות הבית, ומוביל לסכסוכים עם מלכי. אביו של פישל סובל גם הוא מבעיות משקל שהביאו לסכרת, דיאליזה וריתוק לכסא גלגלים. הרופאים חוששים שעתידו של פישל יהיה דומה אם לא ירזה. הוא מצידו מקווה שהרזיה תהיה עבורו כמו לידה מחדש.

 

מלכי נולדה בלוס אנג'לס ועלתה לארץ בגיל שנתיים, אחת מתוך 11 אחים ואחיות. הוריה הציקו לה בנוגע למשקלה מאז גיל צעיר, מה שרק גרם לה לאכול יותר. היא מעידה על תסכול ממשקלה והתקפי כעס שנובעים מכך. היא חולמת להיות מאפרת והחליטה לשים פס על כולם ולבוא לתוכנית - "ושינסו לעצור אותי!" היא אומרת.

 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by