המתמודדים 
טל וליאב רוזנברג – האחים  

טל וליאב רוזנברג – האחים

 
המתמודדים |
 

שני האחים אמנם מליונרים, אבל הם לא מצליחים להנות מהחיים. בעונה החדשה הם ינסו לרדת בגדול לחזק את הקשר ביניהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגמר הגדול

 

מתחילת העונה, ירד ליאב 49 ק"ג. צפו בשקילת הגמר של ליאב:

 

מתחילת העונה, טל ירד 47 ק"ג. צפו בשקילת הגמר של טל:

 
 

 

חצי הגמר- שבוע 18 באחוזה

 

לארה מלר, קרן גלסנר, אפרת גבאי וליאב רוזנברג הם ארבעת המתמודדים שעלו לחצי הגמר של לרדת בגדול. בשבוע האחרון באחוזה הם התעמתו עם המשקל הקודם שלהם, בצעו שוב את אימון הכושר הראשון שעשו באחוזה לפני שלושה חודשים, התמודדו במשימה בה הם נדרשו לקבור את משקלם הקודם בדמות קוביות בטון, וערכו מסיבת פרידה נוגעת ללב, בה הם הודו ונפרדו מהמאמנים אורלי הופמן בר ונדב אמירסון. בשקילה האחרונה באחוזה עלו המתמודדים על המשקל, ליאב ירד 2.8 קילו ושוקל 123.7. אפרת גבאי הייתה היורדת בגדול של השבוע וזכתה לעלות אוטומטית לגמר. במעמד ההדחה ליאב, קרן ולארה ניצבו זה מול זה, אבל אז החליט ליאב לבגוד בברית ובחברות שלו עם לארה והצביעה נגדה. לארה לא נשארה חייבת, וליאב הוא המתמודד האחרון שהודח המאחוזה, רגע אחד לפני הגמר.

 

ליאב עזב בחצי הגמר של עונת הזוגות, רוצים לראות איפה הוא היום?

ליאב רוזנברג היום
 ליאב רוזנברג היום   

ליאב: "הייתי עושה הכל שוב"

אחרי ההדחה המותחת, ליאב מספר על האימונים בבית, חיזוק הקשר עם אחיו טל, ולא מפסיק לפרגן למאמנת אורלי הופמן בר • וגם: ליאב פותח את הלב ומספר שהקושי הכי גדול הוא להמשיך ולהיאבק דווקא בעצמו

 

 

שבוע 17 בוילה

 

המתמודדים עדיין נמצאים בלב תל אביב, ומסיימים את משימת הים הקשה - לארה מלר ואפרת גבאי מתחרות ראש בראש, עד שלארה גוברת על אפרת ומנצחת במשימה. כפרס יוצאים לארה, ליאב רוזנברג וקרן גלסנר למועדון תל אביבי, כשבזמן שהם מתכוננים ליציאה, מרגישים יונתן גוילי ואפרת גבאי נטושים, וכותבים להם שיר מיוחד עם המילה "שימותו". במועדון התל אביבי לארה מאבדת את הראש ושותה עד שכרות מוחלטת. בבוקר שלמחרת הולכים המתמודדים לים, אחרי שנים שלא ביקרו שם, ומתמודדים עם המראה בבגד ים. בהמשך, נשלחים המתמודדים להתחרות בתחרות הספורטיבית המאתגרת מכולם - טריאתלון של לרדת בגדול, בה הם שוחים, רצים ורוכבים על אופניים. לארה לוקחת את המשימה הקשה וזוכה בכרטיס כניסה אוטומטי לחצי הגמר. בשקילה הדרמטית ירד 1.1 קילו וכיום הוא שוקל 126.5. יונתן גוילי וליאב רוזנברג ירדו מתחת לקו הצהוב, והועמדו להדחה. בהדחה ניצלה אפרת גבאי את ההזדמנות, ונקמה ביונתן, כשהיא מצביעה נגדו למרות הברית בניהם. יונתן הודח מהאחוזה ונשלח הביתה.

 

שבוע 16 באחוזה

 

המתמודדים יוצאים לבלות שבוע בלב תל אביב, כחלק מההסתגלות לחיים האמיתיים שמחוץ לאחוזה. הם יוצאים לעשות קניות בסופר מרקט, ונשלחים לעבודת כפיים מעייפת - ברחיצת מכוניות ובמלצרות וניקיון מסעדה. אחר-כך מגיעים המתמודדים לחדר כושר תל אביבי, ומבצעים אימון שלם לגמרי לבדם. אחרי הצהריים אפרת גבאי לוקחת את יונתן גוילי לשיחה נוקבת אחרי שיונתן הצביע נגד כפיר קורן בשבוע שעבר, הצבעה שגרמה להדחתו של כפיר. גם לארה מלר מושיבה את ליאב רוזנברג לשיחת נזיפה ומבקשת ממנו להפסיק לריב עם כולם, אולם ליאב מסרב לשמוע להצעתה. במשימת הגדולה המתמודדים צריכים לקלוע לסל של המתמודדים האחרים, כשהם נמצאים בתוך הים. העימות בין הברית של יונתן ואפרת מול הברית של ליאב, קרן ולארה הולך ומחריף.

 

שבוע 15 באחוזה

 

המתמודדים נדרשו לפתוח בקמפיין ציבורי להעלאת המודעות למלחמה בהשמנה, כשבמוקד עמד המחוז השמן ביותר בארץ- העיר חיפה. המתמודדים עלו למשכנו של ראש עיריית חיפה, יונה יהב, ופרסו בפניו את תוכניתם. הם הציבו ברחובות חיפה שלטים ומשקל, ועצרו עוברים ושבים, כדי שישקלו ויתחילו לשמור על הבריאות. קרן גלסנר וכפיר קורן התראיינו ברדיו חיפה, וסיפרו על תהליך ההרזיה שהם עוברים. במשימה נדרשו המתמודדים לאסוף כמה שיותר אנשים לאימון כושר המוני, בניצוחם של המאמנים אורלי הופמן בר ונדב מאירסון. בשקילה הדרמטית , ליאב ירד 2.7 ק"ג. כזוכה במשימה נתן ליאב רוזנברג לכפיר קורן 3 מדליות של חצי קילו, שהכבידו עליו בשקילה, וגרמו לו לרדת מתחת לקו הצהוב יחד עם קרן גלסנר. במעמד ההדחה ניצבו כפיר וקרן ראש בראש, ולבסוף כפיר קורן הודח בשנית מהאחוזה.

 

שבוע ארבע עשרה באחוזה

 

המתמודדים עברו מייקאובר לקראת הלוק החדש שלהם: פגשו סטייליסטים מקצועיים משנקר שהכינו עבורם בגדים חדשים, עברו אצל מעצבי שיער ואיפור, ולמדו לצעוד על מסלול דוגמנות. בשיא- עלו המתמודדים על המסלול והציגו תצוגת אופנה ראוותנית לעיניהם של המשפחות שלהם. אחרי התצוגה המרגשת, פגשו המתמודדים את המשפחות, וישבו לשיחה כנה ואמיתית. בשיחה של לארה עם אמה קיוותה לארה למצוא אצלה מילות עידוד, אך נתקלה בקיר אטום. בשקילה הדרמטית ירד ליאב 3.9 ק"ג. במעמד ההדחה ניצבו אפרת גבאי ואסתר חיות זו מול זו. לפתע שלף יונתן טבעת והציע לאסתר נישואין. אולם ההצעה המרגשת לא עזרה, ואסתר הודחה מהאחוזה.  

 
לחצו על התמונה כדי לצפות בשקילה של טל
 לחצו על התמונה כדי לצפות בשקילה של טל   

שבוע שלושה עשר באחוזה

 

כל המודחים מתחילת העונה חזרו לשקילה אחת גורלית, שתכריע מי ירד הכי הרבה במשקל- ויזכה לחזור לאחוזה להזדמנות שנייה. אחרי שעלו כולם על המשקל, נבחר כפיר קורן ליורד בגדול מתחילת העונה, ועשה את דרכו חזרה לאחוזה. טל ירד מתחילת העונה 31.9 ק"ג. צפו עכשיו בשקילה הגורלית שלו

 

שבוע שניים עשר באחוזה

 

קבוצת השחורים וקבוצת הכחולים התפרקו, וכל מתמודד נשאר לשרוד לבדו במשחק. המתמודדים נדרשו לבחור בין המאמנת אורלי הופמן בר לבין המאמן נדב מאירסון, וההתלבטות הייתה קשה מאוד, כשאפרת גבאי ניסתה לתעתע במתמודדים וליצור לעצמה את קבוצת חלומותיה. בפעם הראשונה מאז הכניסה לאחוזה נחשפו המתמודדים לדרך הארוכה שעשו, והתייצבו מול דמויות מקרטון של עצמם בגודל טבעי ובמשקל המקורי. במשימה הבלתי אפשרית, היו צריכים להתחרות במירוץ המכוניות של לרדת בגדול, ולסחוב מכונית במשקל שני טון. באימון לפני השקילה התפרקו אסתר חיות ואפרת גבאי- אסתר הרגישה כאאוטסיידרית ואפרת הייתה בשביזות יום א'. בשקילה נכנסו המתמודדים להלם, כשהתוצאות היו נמוכות מאוד, והירידה במשקל נעצרה אצל רובם אבל במקרה של ליאב הוא עלה 0.4 ק"ג, אולם בתום השקילה חיכתה למתמודדים הפתעה, ובמקום הדחה, יחזור בשבוע הבא אחד מהמתמודדים שהודחו חזרה לאחוזה.

 

שבוע אחד עשר באחוזה

 

שבוע אחד עשר באחוזה מתחיל במשבר גדול של הקבוצה הכחולה, אחרי העזיבה של כפיר בשבוע שעבר. אולם המתמודדים צריכים לצאת מהר מההלם, ונשלחים למשימת המסעדות- בה הם צריכים להכין מנה בריאותית ולמכור אותה לכמה שיותר אנשים. בזכות השף יונתן גוילי, זוכים הכחולים בשייט תענוגות על יאכטה, ומתרגלים לחיים הטובים. הקבוצה השחורה, לעומת זאת, נשלחת לנקות את האחוזה, אך בעייני ליאב רוזנברג זה לא מוצא חן והוא מחליט למרוד. בשקילה המותחת של השבוע ליאב ירד 3-  ק"ג ומשקלו עומד על 133.8 ק"ג. הקבוצה השחורה היא זו שנשלחת למעמד ההדחה, ולאחר הרבה התלבטויות ודמעות מחליטה להחזיר את פישל הביתה, היישר לזרועותיה של מלכי.

 

 

שבוע עשירי באחוזה

 

השבוע העשירי באחוזה מוקדש כולו להכנות לקראת הגמר של תחרות הריקודים של לרדת בגדול. לארה נשברת באמצע, אך ליאב מצליח לשכנע אותה לחזור לחזרות. לפני ההופעה, נכנסים המתמודדים לחדר איפור והלבשה ונכנסים לדמויות הריקוד. קלוד דדיה נפגש עם השופטים עידו תדמור ואונה הולברוק, ועידו תדמור מתוודה על עברו כילד שמן. בשיא ההתרגשות ומתח, עולה הקבוצה הכחולה לבמה, ומבצעת ריקוד היפ-הופ איכותי. הקבוצה השחורה לא נותרת מאחור, ונותנת פייט רציני בריקוד פאנק סוחף. אבל בתחרות כמו בתחרות, הקבוצה השחורה גורפת את מירב הקולות, ומקבלת יתרוון משמעותי בשקילה. בשקילת הדו קרב בין מתמודד שחור למתמודד כחול ירד ליאב 3.7 קילו. הקבוצה הכחולה שהפסידה גם בשקילה, הייתה צריכה להדיח את אחד מחבריה. אולם אלו לא הצליחו להגיע להסכמה, וההכרעה עברה לידי הקבוצה השחורה, שהחליטה לשלוח את המתמודד החזק ביותר הביתה, וכפיר הודח מהמשחק

 

 שבוע תשיעי באחוזה

 

השבוע התשיעי באחוזה התחיל בטוויסט מפתיע- המתמודדים עולים על בגדי ריקוד ומתחילים ללמוד לרקוד. השבוע המלחיץ והנוצץ התחיל בשיחת היכרות כנה ומרגשת בין הכוריאוגרף קלוד דדיה למתמודדים, בה צפו ועלו טראומות ילדות ישנות של המתמודדים. קרן סיפרה שהפסיקה לרקוד בגיל הנעורים בגלל העודף משקל, ואסתר נזכרה בהוריה שלא באו לראות אותה מופיעה. הקבוצות החלו בחזרות האינטנסיביות, במהלכן אפרת נשברה והחליטה שהיא לא רוקדת. לבסוף קלוד הצליח לשכנע אותה לחזור למשימה, והיא התגייסה למען הקבוצה. פישל, שמעולם לא רקד בחייו, התאהב בליידי גאגא ובריקוד, ולא רצה להפסיק לרקוד. גם יונתן למד כמה קשה המקצוע, ונפל על הישבן לא פעם אחת. אורח מפתיע הגיע לאחוזה כדי לדבר עם המתמודדים על החיים שאחרי התוכנית- מוטי חטואשוולי הגדול, שגם העביר להם אימון קיקבוקסינג. בסיום התחרו שתי הקבוצות זו בזו, הכחולים עלו לבמה ראשונים ונתנו שואו, וגם השחורים נתנו פייט רציני. עכשיו רק נותר לנו לחכות לגמר בשבוע הבא. בהצלחה!

 

שבוע שמיני באחוזה

 

נפתח בויכוח קשה בקבוצת הכחולים: מלכי מואשמת שהיא חפרפרת. המאמנים מחליטים להעביר אותה לקבוצה השחורה, שמקבלת אותה בשמחה. הכחולים לעומת זאת זועמים מהאקט ופותחים חזית נגד נדב. במשימה הקבוצתית היו צריכים המתמודדים לשחק בכדורסל נוסח לרדת בגדול, ולהרים את הקלע באוויר. לאורך המשימה הובילה הקבוצה הכחולה, אך לבסוף עקפו אותה השחורים וניצחו את המשימה. במהלך השבוע ליאב הרגיש שהוא לא מקובל בקבוצה שלו, והחליט לחזור לצבע הכתום. לבסוף אורלי שיכנעה אותו לחזור לשחורים והאימונים המשיכו כסדרם. בשקילה ירד ליאב 2.3 ק"ג. בסיום השקילה הקבוצה השחורה היא זו שהייתה צריכה להחליט על מועמדים להדחה. בהדחה דרמטית עמדו ליאב ומלכי ראש בראש, כשלבסוף מלכי היא זו שהודחה מהמשחק, ונאלצה לעזוב את המשחק ואת פישל.

 

 

 

שבוע שביעי באחוזה

 

בתחילת השבוע חוקי המשחק משתנים: הזוגות מתחלקים לשתי קבוצות של שחורים מול כחולים. מלכי ופישל הם הזוג היחיד שנאלץ להתפצל, והם מגיבים באופן קשה. המשימה הקשה ביותר עומדת על הפרק, והמתמודדים נדרשים לדווש על אופניים במשך 24 שעות רצופות. השרירים התפוסים, הזיעה, הכאבים והעייפות נותנים את אותותיהם. בשקילה הדרמטית ירד טל 2.6 ק"ג. בעקבות ההפסדה של קבוצתו השחורה מחליט ערן להדיח את עצמו, ולקבוצתו לא נותר אלא לשלוח אותו חזרה הביתה.

 

 

שבוע שישי באחוזה

 

הרומן החדש בין מיה לליאב עולה מדרגה, והיחסים לא נשמרים יותר בסוד. הגעגועים לבית מתחילים לתת את אותותיהם אצל המתמודדים, והם מקבלים מסר מיוחד מהבית. במשימה מיוחדת של חיפוש תיבה בתוך ערמת חול זוכים קרן וערן, אבל הם מוותרים על הפרס ומעניקים לאפרת וכפיר ביקור בבית אצל המשפחה והילדים. בשקילה הדרמטית יורד ליאב 3.2 ק"ג. לבסוף, אל מתחת לקו הצהוב מגיעות לארה ומיה, ובהדחה הכואבת שולחים המתמודדים את מיה חזרה הביתה. ליאב ולארה נשארים להתמודד עם חסרונה.

 

שבוע חמישי באחוזה

 

ליאב, שנותר לבדו במשחק, מצוות לרותם, ולא מאושר מהשילוב שנעשה. במשימת השוקולד הוא לא מתפתה, ואפילו מתמיד באימונים, אך כל זה לא מתבטא בשקילה הדרמטית, בה הוא יורד רק 1.9 ק"ג ומביא את צוותו מתחת לקו הצהוב. לאחר חשיבה מרובה, לא מצליחים רותם וליאב להחליט באשר למי יודח - ונותנים למתמודדים להכריע. המתמודדים משאירים את ליאב באחוזה, בעיקר מסיבות חברתיות ובריאותיות.

 

שבוע רביעי באחוזה

 

אומנם ליאב היה חלק מקבוצה המפסידה בחלקו הראשון של המסע, אך בזכות בחירתו של פישל, הוא המשיך גם ליום השני. בקו הגמר, נלחמו פישל וליאב ראש בראש עם קרן וערן על חסינות, אך לבסוף הפסידו. עם החזרה לאחוזה החל לרקום עור וגידים הקשר הרומנטי בין ליאב למיה, והעתיד נראה ורוד (או סגול) מתמיד. בשקילה השבועית ירד ליאב 4.7 ק"ג, היה למתמודד שירד הכי הרבה במשקל, ולכן לא היו מועמד להדחה. בהדחה הגורלית החליט ליאב להצביע לרווית והדר, ואכן הן אלו שהודחו מהמשחק.

 

 

שבוע שלישי באחוזה

 

ליאב נבחר יחד עם פישל להיות ראש קבוצה, והתבקש לבחור את חברי קבוצתו למסע השטח, מה שהוביל למתיחות רבה בין המתמודדים. במשימת סולם החבלים, הצליח להתגבר ליאב על הקושי בן 170 המטרים והגיע לבסוף למעלה. בחניית הלילה, מסביב למדורה, קיווה שמיה תסלח לו לאחר שלא בחר אותה לקבוצתו, על אף יחסיהם הקרובים.

 

השבוע השני באחוזה

טל וליאב התחילו את השבוע השני ברגל שמאל. טל הרגיש לחץ בחזה והובהל לביה"ח. בגלל עזיבתו הדרמטית של טל נאלץ ליאב להתמודד לבדו במשימת הכדורגל, ולא הצליח להגיע רחוק. בשקילה השניה, ירד ליאב 3.7 ק"ג  נוספים, אך אלו לא הספיקו לו והוא ירד מתחת לקו הצהוב, והיה מועמד להדחה. עזיבתו של אחיו השפיעה על ליאב מאוד, והוא ביקש מהתמודדים לשלוח אותו הביתה. אולם שאר המתמודדים החליטו שחשוב לבריאותו שהוא יישאר, ובסופה של ההדחה השניה הודחו התאומות נירה וננסי.

 

 

טל עזב בפרק השני של עונת הזוגות, רוצים לראות איפה הוא היום?

טל רוזנברג היום
 טל רוזנברג היום   

טל עם היד על הדופק

טל רוזנברג מספר למה הוא גמר את העונה ומה מצבו הרפואי כיום • על ליאב: "אני מאמין שהוא צריך להיזרק למים העמוקים" • וגם: מהי החולשה הכי גדולה של טל

 

השבוע הראשון באחוזה

טל וליאב האחים הגיעו לשבוע הראשון של עונת הזוגות מחיי הנוחות שלהם בקיסריה, כדי לשנות את הדבר שהכי מפריע להם- המראה שלהם. הם התחברו די מהר עם שאר המתמודדים וטל אפילו נפתח וסיפר לראשונה את הסיבה האמיתית לכך שהוציאו אותו מהצבא - עודף משקל. בשקילה ההתחלתית נשקל ליאב  במשקל 162.1 ק"ג , ויחד עם טל שמשקלו 160.6 ק"ג הם הגיעו למשקל זוגי של 322.7 ק"ג והיו לזוג הכבד ביותר באחוזה. במשימה הזוגית , הם לא הצליחו להתקדם סנטימטר מהרצפה, מה שהביא אותם למקום האחרון ולהפסד במשימה, הפסד שליאב לקחת קשה ואף פרץ בבכי.  בשקילה הראשונה של הפרק ירד ליאב 3.2 ק"ג בעוד שטל ירד 4.2 ק"ג. אולם למרות הקנס של חצי קילו שקיבלו על כך שהפסידו במשימה, הם הצליחו לעבור את הקו הצהוב על הקשקש. בהדחה המותחת בחרו להדיח את אוראל ואודי, כי האמינו שלהם יהיה הכי קל להמשיך באימונים בבית.

 

 

 

טל וליאב אמנם חיים בבית השני בגודלו בארץ, אך הם שוב מוכיחים שכסף לא מביא בהכרח אושר. הם ניסו לרדת במשקל פעמים רבות, אך ללא הצלחה והמשקל עמד ועומד בדרכם להגשמה עצמית ולהצלחה.לאחר שהיו קרובים ומלוכדים, חל ריחוק בין השניים והם מקווים שהתכנית תסייע להם לחזק את הקשר. מעידים על עצמם כתחרותיים ולוחמניים, אך רגישים ומפונקים.

 

עודף המשקל הפריע לטל כבר מגיל צעיר. בחטיבת הביניים הצליח טל להרזות לאחר כמה פגישות עם מאמן אישי, אך העלה במשקל שוב בסיום התיכון. טל הוריד 20 ק"ג בכדי להתגייס לצבא, שם שירת כקצין תובלה, אך שוחרר בסופו של דבר עקב עודף משקל.

 

ליאב גדל כילד רזה, ולכן מעולם לא התמודד עם קשיים של ילד שמן. הוא אוהב כדורגל ומוזיקה, ואפילו הפך חבר בלהקת "הדציבלים". הוא גם כותב ומלחין חומרים מקוריים משלו. ההשמנה של ליאב התחילה בצבא. הוא התגייס לשירות בחיל הים, אך כאשר הורד מהספינות עקב פסילת שמיעה, התחיל לאכול כמפלט. בצבא העלה קרוב ל-25 ק"ג. לאחר הצבא ירד ועלה במשקל. לפני כשנה וחצי העלה קרוב ל-40 ק"ג, והגיע למימדים שהביאו אותו לתוכנית.

בנושא ההשמנה היה ליאב במצב של הכחשה מוחלטת, שרק הקשתה על חייו. פתאום הוא הבין שהוא שמן, שהוא צריך בגדים ענקיים, ובלימודים היה צריך להגיע מוקדם כדי לתפוס מקום, כדי לא לאחר ולהתפדח שהוא לא נכנס לכסא. חוסר ביטחון התחיל לעלות עם חברים ובפגשים אינטימיים. כך לדוגמא כשכולם הולכים ללונה פארק ורוצים לעלות על רכבת הרים ורק הוא לא יכול בגלל המשקל. החלום שלו, לאחר שירזה, הוא לחזור לבית הספר ולפגוש את המורה לחינוך גופני שמירר את חייו, ואפילו לעשות בגרות בספורט כמו שצריך.

הקשר עם טל נותק קצת בשנים האחרונות, ובגלל זה הגיע ליאב לתוכנית, כדי לנסות ולשמש לו מודל, ולהוכיח שהוא חזק לא פחות.

 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by